Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zalany Iphone 5s - niedziałający głośnik! kobieta potrzebuje rady ;)

marika8686 01 Mar 2017 20:55 4485 2
    marika8686
    Level 1  
    Witam wszystkich,
    dziś w ferworze gorączki wpadł mi do wanny telefon. Szybko go wyciągnęłam. Telefon działał, słychać było jak ktoś dzwoni, wszystko pięknie chodziło, jedynie nie działał głośnik - nie było słychać rozmówcy. Telefon zawiozłam do serwisu. Mieli go tam "wykąpać". Po 7 h pojechałam po odbiór i pan powiedział ze trzeba wymienić taśmę. przy skręcaniu telefonu stwierdził że głośnik nie działa, podłączył nowy głośnik i powiedział że słychać jakieś pogłosy... telefon został do jutro w serwisie - ma sprawdzić czy ni ma spięcia - jak jest to nie opłaca się wymieniać płyty głównej.

proszę mi powiedzieć czy uda się uratować telefon?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    gsmowiec
    User under supervision
    Nikt Ci tego nie powie bez diagnozy zwłaszcza po zalaniu.
    Powiedz temu serwisantowi że płyty głowne się też naprawia a nie tyko wymienia...
    Spróbuj w innym serwisie.
    venummasa
    Level 19  
    gsmowiec wrote:
    Nikt Ci tego nie powie bez diagnozy zwłaszcza po zalaniu.
    Powiedz temu serwisantowi że płyty głowne się też naprawia a nie tyko wymienia...
    Spróbuj w innym serwisie.

Po zalaniu chyba ktoś pomylił kolejność działania najpierw czyszczenie potem wymiany no chyba że ktoś zasugeruje (w tym wypadku klient) "wpadł do wody ale że wszytko działa proszę mi wymienić głośnik" co nie znaczy że za dzień może równie dobrze przestać się całkowicie włączać i wtedy płyta może być do wymiany