Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows Vista 32 bit - Przeglądarka IE nie otwiera strony dziwny komunikat

02 Mar 2017 09:53 843 9
  • Poziom 9  
    Niedawno zainstalowałem system Windows Vista i mam problem z przeglądarką IE9. Gdy otwieram stronę to nie wczytuje zawartości tylko jest napis na pasku u dołu ekranu " a problem displaying caused internet explorer to refresh the webpage using compatibility View". Chciałem zainstalować inną wersję tej przeglądarki ale się nie da bo jest komunikat, że mam najnowszą dla mojego systemu . Jak wchodzę w ustawienia tej przeglądarki to komunikaty są po angielsku , a wchodząc w zakładkę "Język" niby jest ustawiony polski.

Może ktoś z was wie o co chodzi ?
  • Poziom 13  
    Spróbuj innej przeglądarki.
  • Poziom 9  
    Na innej przeglądarce wszystko jest OK tylko na IE9 nie wyświetla zawartości stron.
  • Spec od komputerów
    Nie uzywaj IE.
  • Poziom 43  
    Czemu nie FF czy Chrome - jakieś wymagania?
  • Poziom 19  
    Bałdyzer. Dobrze Ci koledzy radzą. Chyba, że chcesz mieć w idealnym stanie komputer. Tak nie można. Nie ma rzeczy idealnych. Internet Explorer od 1999 roku jest wadliwą przeglądarką. Co jakiś czas się otwiera strony z JavaScript i ona informuje, że wystąpił błąd w skrypcie. Okazuje się, że to Internet Explorer ma błędy. Nie skrypt. Co jakiś czas pojawiają się w Internet Explorer niebezpieczne błędy.
  • Poziom 9  
    Ja używam innych przeglądarek np. Chrome i Mozilli tylko chciałem zapytać z ciekawości czemu po nowej instalacji Visty jest taki problem z IE gdyż przed tą instalacją przeglądarka IE normalnie wyświetlała zawartość stron.
  • Spec od komputerów
    Zresetuj IE do ustawien fabrycznych. Vista jest juz przestarzala, tak samo IE, nie ma tez juz nowszych wersji Chrome dla tego systemu.
  • Poziom 9  
    Kolobos napisał:
    Zresetuj IE do ustawien fabrycznych. Vista jest juz przestarzala, tak samo IE, nie ma tez juz nowszych wersji Chrome dla tego systemu.

Jak się taki reset robi ? Ja mam wersję IE9 po angielsku
  • Spec od komputerów
    W opcjach internetowych. Zreszta nie mozesz wpisac w google: reset internet explorer? Korzystanie z internetu nie jest takie trudne.