Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen c3 1.4 benzyna. 2002 - Schemat klimatyzacji manualnej

Robminsk 02 Mar 2017 11:03 645 6
  • #1 02 Mar 2017 11:03
    Robminsk
    Poziom 2  

Dzień dobry. Poszukuję schematu klimatyzacji manualnej w celu jej montażu. Niestety posiadam Citroena bez klimy a szkoda mi go sprzedawać za bezcen. Potrzebuję jeszcze wykazu części, jakie muszę zakupić?
    Bardzo proszę o pomoc w tej materii.

0 6
  • Pomocny post
    #2 05 Mar 2017 03:31
    thomas48
    Poziom 13  

Przerost formy nad treścią.
    Za dużo roboty, same części sporo wyjdą a gdzie tam robota. I jeszcze zostaje programowanie bsi i (lub) ecu.
    Napewno potrzebne są chłodnica klimy, sprężarka, skraplacz, przewody, czujniki, panel sterowania, chlodniczka w przy nagrzewnicy a moze nawet cały komplet.
    Lepiej sprzedać taniej a tą kasę zaoszczędzoną za montaż klimy i kupić z klimą i może trochę młodsze.😀
    Prościej jest założyć klime w mieszkaniu niż aucie.

0
  • #3 05 Mar 2017 11:36
    Robminsk
    Poziom 2  

Powiem tylko że mam dostęp do (dawcy) układu klimy za ok 700 złotych nie wiem tylko ile może kosztować samo założenie u mechanika. A co do samochodu to szkoda sprzedawać za tak małe pieniądze gdzie jest on od początku w rodzinie i przynajmniej wiem czym jeżdżę.

0
  • Pomocny post
    #4 05 Mar 2017 12:06
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  

Robminsk napisał:
    Powiem tylko że mam dostęp do (dawcy) układu klimy za ok 700 złotych nie wiem tylko ile może kosztować samo założenie u mechanika

Jeśli ten sam silnik to ok.

Wiesz ze łapa na silnik inna, alternator, wentylatory i chłodnice , montaż ok 1200zł.

0
  • #5 05 Mar 2017 13:48
    thomas48
    Poziom 13  

Czyli wychodzi coś koło 2 tys
    wartość auta aż tyle nie wzrośnie!!!

0
  • #7 05 Mar 2017 15:10
    manta
    Poziom 39  

Zamykam, z tytułu roszczeniowej postawy założyciela, który zakładał że z pomocą forum zrobi to za darmo.

0