Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen c3 1.4 benzyna. 2002 - Schemat klimatyzacji manualnej

Robminsk 02 Mar 2017 11:03 1554 6
    Robminsk
    Level 2  
    Dzień dobry. Poszukuję schematu klimatyzacji manualnej w celu jej montażu. Niestety posiadam Citroena bez klimy a szkoda mi go sprzedawać za bezcen. Potrzebuję jeszcze wykazu części, jakie muszę zakupić?
    Bardzo proszę o pomoc w tej materii.
  • Helpful post
    thomas48
    Level 14  
    Przerost formy nad treścią.
    Za dużo roboty, same części sporo wyjdą a gdzie tam robota. I jeszcze zostaje programowanie bsi i (lub) ecu.
    Napewno potrzebne są chłodnica klimy, sprężarka, skraplacz, przewody, czujniki, panel sterowania, chlodniczka w przy nagrzewnicy a moze nawet cały komplet.
    Lepiej sprzedać taniej a tą kasę zaoszczędzoną za montaż klimy i kupić z klimą i może trochę młodsze.😀
    Prościej jest założyć klime w mieszkaniu niż aucie.
    Robminsk
    Level 2  
    Powiem tylko że mam dostęp do (dawcy) układu klimy za ok 700 złotych nie wiem tylko ile może kosztować samo założenie u mechanika. A co do samochodu to szkoda sprzedawać za tak małe pieniądze gdzie jest on od początku w rodzinie i przynajmniej wiem czym jeżdżę.
  • Helpful post
    Strumien swiadomosci swia
    Level 43  
    Robminsk wrote:
    Powiem tylko że mam dostęp do (dawcy) układu klimy za ok 700 złotych nie wiem tylko ile może kosztować samo założenie u mechanika

Jeśli ten sam silnik to ok.

Wiesz ze łapa na silnik inna, alternator, wentylatory i chłodnice , montaż ok 1200zł.
    thomas48
    Level 14  
    Czyli wychodzi coś koło 2 tys
    wartość auta aż tyle nie wzrośnie!!!
  • Helpful post
    Strumien swiadomosci swia
    Level 43  
    thomas48 wrote:
    Czyli wychodzi coś koło 2 tys
    wartość auta aż tyle nie wzrośnie!!!

Ale albo chcesz klimę albo nie . Portfelem się nie ochłodzisz latem.
    manta
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Zamykam, z tytułu roszczeniowej postawy założyciela, który zakładał że z pomocą forum zrobi to za darmo.