Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór żelazka Philips GC4526/20 a GC4526/87

02 Mar 2017 20:04 2787 3
  • Poziom 2  
    Witam

Potrzebuję kupić na jutro żelazko, w związku z promocją mój wybór padł na firmę Philips

Mogę udać się tylko do Media Expert a tam znalazłem dwa modele :

Philips GC4526/87 - 369zł po odliczeniu VAT z promocji ~284zł
    oraz
    Philips GC4526/20 - 289zł ~223zł

różnica to aż 60zł
    jest ktoś zorientowany za co płacę ? Jak je oglądam mam wrażenie, że różnią się tylko kolorem

Ale co strona ( oferty z ceneo) to niektórzy podają różne długości kabla 2,5m do 2m, mniejszą wagę na korzyść pierwszego, ale są też takie opisy które podają, że pierwszy model ma 200ml zbiornik zamiast 300ml który jest w drugim

Nie ukrywam, że wygodniej jest mi wziąć droższy model, ponieważ to prezent potrzebny na jutro, model tańszy musiałbym zamówić na poniedziałek

Na początku chciałbym jednak Was spytać - różnica wynika wyłącznie z koloru i szczegółów (w skrócie - oba są takie same) czy jednak w droższym modelu można liczyć na lepsze uszczelki itp ? (nie sądzę)

Jeśli ktoś kiedyś porównywał oba modele i jest zorientowany to bardzo prosiłbym o pomoc :)
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Mam Philips gc4410 made in china ocena 3/5 srednica jest maly awaria
    -Pompka spryskiwacza
    -Bimetalowa blaszką
    -Termostat

Link1 Link2Braun TS785STP made in germany jest dobre.
  • Pomocny post
    Poziom 6  
    http://www.philips.pl/etc/philips/b2c/compare...l_PL&catalog=CONSUMER&ctn=GC4526/20,GC4526/87

Mam nadzieję, że link z porównaniem zadziała.
    Różnice prawie żadne. Niedawno kupowaliśmy żelazko tej firmy (GC4527/00), cóż mogę powiedzieć - świetne, ale nie licz, że droższe będzie lepsze w wykonaniu :)
    Z tego co się orientowaliśmy, różnice w cenie wynikają z kosmetycznych różnic oraz koloru.
  • Poziom 2  
    Właśnie zauważyłem, że większość w cenie 200-400 ma identyczne lub zbliżone parametry i wykonanie
    GC4526/87 wydaje się nawet bardziej plastikowy od tych tańszych

Oczywiście rozważałem produkty Brauna i Tefal (FV9650), ale w moim mieście jest tylko ME i MM,a zacząłem za późno szukać prezentu na weekend, jutro wyjeżdżam i zamówienie niestety nie wchodziło w grę, więc jeśli nie dojdą na jutro do ME to pewnie zakupię tego Philipsa GC4526/87 - 369zł (284zł po zwrocie), chociaż tak jak piszecie i widać po opiniach, jakość Philipsa pozostawia wiele do życzenia

U siebie od 4-5 użytkuję wyżej wymienionego Philips Azur 4410/02 - ale trafiłem na dobry egzemplarz, bo nie ma z nim najmniejszych problemów

W każdym razie dziękuję bardzo za opinie
    Jak się uda wezmę tańsze, jak nie to przepłacę, mogę mieć tylko nadzieję, że trafię na wytrzymały egzemplarz :)