Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Arduino + nRF24L01 nie działa

03 Mar 2017 20:59 870 1
  • Poziom 4  
    Witam, może to być troche nieprofesjonalny temat ale kieruję go do osób, które mają lub mieli styczność z tym modułem. Potrzebuje sprawdzonego programu oraz opisu wyjść lub jakąś instrukcję, ponieważ chce sprawdzić czy moje arduino lub moduły nie są uszkodzone. Robiłem kilka przykładów z internetu ale moduły jakby nie działały. Przykładowo znany przykład ping-pair powinien mi dać pewne informacje w monitorze portu szeregowego ale zamiast tego wysyła jakieś paski dziwnych znaków(nawet jesli odłącze drugie arduino. Potrzebuje szczegółowego przykładu by dowiedzieć sie czy musze coś dokupić jesli zepsute.
  • PCBway
  • Poziom 25  
    DejmDaniel napisał:
    Robiłem kilka przykładów z internetu ale moduły jakby nie działały. Przykładowo znany przykład ping-pair powinien mi dać pewne informacje w monitorze portu szeregowego ale zamiast tego wysyła jakieś paski dziwnych znaków(nawet jesli odłącze drugie arduino. Potrzebuje szczegółowego przykładu by dowiedzieć sie czy musze coś dokupić jesli zepsute.
    Złe połączenia,problemy z zasilaniem - poczytaj: http://arduino-info.wikispaces.com/Nrf24L01-2.4GHz-HowTo