Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CASE MAXXUM 190 - Nie wyświetla biegów, nie działa WOM ,hydraulika zewnętrzna

03 Mar 2017 23:12 1251 6
  • Poziom 14  
    Witam serdecznie! Mam następujący problem w ciągniku CASE MAXXUM 190 PRO z 2006 rok:
    1 gaz ręczny nie działa
    2 biegi przełączają się przyciskami ale na wyświetlaczu jedynie jest CF -jest jakby w stanie kalibracji ale nie mogę z niego wyjść
    3.nie działa WOM
    4. podnośnik działa a hydraulika zewnętrzna sterowana elektronicznie nie działa
    dwie pary sterowane mechanicznie linkami działają
    5 nie działa amortyzacja osi przedniej
    6 Czujnik siedzenia działa
    7 włączenie przycisku auto -ciągnik przestaje jechać i już nie da się nic zrobić
    -trzeba unieruchomić silnik.
    8 wyświetlacz główny pokazuje większość parametrów oprócz ikonek wom
    boczny wyświetlacz jedynie CF
    Proszę o pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 1  
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 14  
    Witam
    Dziękuję za zainteresowanie , niestety ciągnik w takim stanie został kupiony .
    Nie da się odczytać błędów,nie reaguje na tryb kalibracji. Bezpieczniki sprawdzone te które
    dało się znaleźć . Miga na bocznym wyświetlaczu CF i ikonka książki . Napięcia na kompach są
    do włącznika wom nie dochodzi napięcie ktoś podkradł z innej wiązki kabelkiem ale i tak nie działa. Nie posiadam urządzenia diagnostycznego do ciągników chyba że coś się da odczytać testerem uniwersalnym do samochodów osobowych i ciężarówek .Jeszcze raz dziękuję i proszę o dalszą pomoc
  • Poziom 1  
  • Poziom 14  
    Są tam te gniazda, na prostokątnym jest naklejka ,,CAN BUS" dochodzi tam 6 kabelków ,trzy żółte i trzy zielone. Mam opis jak komunikować się w trybie H . Kabelka nie posiadam .
    Chętnie się w niego zaopatrzę proszę o ofertę na PW. Z góry dziękuję!
  • Poziom 14  
    Witam ! Miałem dziś wizytę serwisu CNH , niestety nie powiodły się próby odczytu błędów ,nie reaguje na kabelek ani na podpinanie interfejsów diagnostycznych. Zero komunikacji, napięcia zasilające oraz okablowanie nie znaleziono niedomagań . Ciągnik jeździ nawet po odpięciu panela bocznego. Proszę o sugestie co dalej ,nie posiadam na podmianę modułów ,ani wartości napięć na poszczególnych pinach , podstawowe podzespoły jak potencjometr gazu ręcznego czy czujnik wom sprawdzone. Pozdrawiam!
  • Poziom 1