Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Fiorino 2011 - Montaż czujnika temperatury zew.

04 Mar 2017 14:59 1308 2
  • Poziom 14  
    Witam Kolegów . Nabyłem fiata fiorino z 2011 roku niestety nie miał zamontowanego fabrycznie czujnika temperatury zewnętrznej. Czujnik mam wiem ze dobrze było by go usytuować w prawym lusterku ale za Boga nie wiem do których kabli podpiąć go w wtyczce w drzwiach (oryginalna wiązka w dzwiach nie ma dodatkowych kabli do czujnika ). proszę o podpowiedź albo rozpiskę tego złącza boję się że jak będę na ślepo przykładał czujnik do pinów to coś wypalę. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.
  • Poziom 12  
    Witam mam podobny problem posiadam Citroena Nemo z 2009r. Fabrycznie bez Czujnika temperatury.
    Wymieniłem w nim licznik od bogatszej wersji która ma na liczniku wskaźnik temperatury, kupiłem także elektryczne lusterka gdyż w prawym lusterku znajduję się czujnik temperatury wszystko wpiąłem jak należy 2 kable od czujnika temperatury we wtyczkę bsi a bsi do licznika ale jak nie pokazywał temperatury tak nie pokazuje co jest nie tak ??
    Czy ktoś walczył z podobnym problemem w bliźniaczym aucie Fiat Fiorino,Peugeot Bipper lub Citroen Nemo???
  • Poziom 14  
    Musisz aktywować wyświetlanie temperatury w multiecuscan . Jak nie masz całego legala to podjedź do kogoś komu to chodzi bo sie tylko nawkur...sz z sprzętami na allegro .