Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw passat b5 synchro 2.8 v6 - Passat b5 2.8 V6 Szarpie

04 Mar 2017 15:32 1497 4
  • Poziom 2  
    Witam! Mam maly problem z moim passatem, mianowicie podczas jazdy od czasu do czasu szarpie silnikiem,nie zależnie od tego czy przyspieszam,odejmuje gazu czy jade stałą prędkością co może być przyczyną? Ostatnio nawet kilkukrotnie mi zgasł po czym odpalił i pojechał. Jakieś pomysły? Czujnik temperatury? Dodam że samochod pracuje dziwnie, zdaje sie jak by był pęknięty lub nieszczelny kolektor wydechowy, czy to może być przyczyną szarpania?
  • Poziom 2  
    Przyczyn może być całe mnóstwo. Od nieszczelności przez czujniki do wtryskiwacze, .
    Troche wiećej szczegółów napisz, czy był komp podłączany, czy LPG jest, kopci temperatura przy jakiej są te obiawy itd, czyli wszystko co odbiega od normy.
  • Poziom 13  
    Wskazuje na defekt układu zapłonowego, sprawdź także cewkę, czasami taki objaw występuje gdy cewka zaczyna dogorywać
  • Poziom 2  
    Lpg nie ma, przy temperaturze 90 stopni sie to zaczyna, nie kopci wcale komputer pokazał coś odnośnie przepływomierza i czujnik położenia wału
  • Poziom 8  
    Witam,nie chce zakładać nowego tematu ale mam pytanie odnośnie vaga,mam passata B5 2.8 V6 i przeglądając sobie grupy trafiłem na grupę 060 i mam tam jeden pomiar temperatury -48 stopni i nie wiem czego to dotyczy czy ktoś może pomóc? ogólnie według mnie coś słaby jest, nie dawno go kupiłem,mam drugie auto hondę 2.0 i wydaje mi się że lepiej się zbiera, wiadomo masa robi swoje ale że aż tak