Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 323c - Wymiana podłużnic - ?

IndridCold 04 Mar 2017 23:29 732 10
  • #1 04 Mar 2017 23:29
    IndridCold
    Poziom 3  

Cześć

Mam pytanie do specjalistów - mechaników od Mazd :) Mazda 323c rocznik 1994. Stan samochodu jest bardzo dobry za wyjątkiem przerdzewiałych podłużnic. Czy jest możliwość całkowitej wymiany tych elementów? Jeżeli tak - jakie to mogą być koszta, orientacyjnie?

Pozdrawiam :)

0 10
  • #4 05 Mar 2017 16:26
    IndridCold
    Poziom 3  

Dzięki za odpowiedzi.

Czy jest sens sprzedawać ją, czy lepiej zezłomować? Oprócz podłużnic uszkodzony jest jeszcze hamulec ręczny. Jeżeli tak - ile może być warta?

0
  • #6 05 Mar 2017 16:44
    g107r
    Poziom 33  

Popatrz po portalach aukcyjnych, ludki kupują różne auta, niekoniecznie do jazdy po drogach... Do końca przeglądu czy OC masz czas na sprzedawanie w całości. Później, a raczej wcześniej na złom, tam ok 50gr/kg w zależności od obecnych cen złomu. Do zdekompletowanego samochodu w najgorszym przypadku dopłacisz, w lepszym dostaniesz mniej kasy.
    Możesz jechać też na giełdę, nim dojedziesz może sprzedasz drożej niż dostaniesz na złomie.

0
  • #8 05 Mar 2017 16:56
    g107r
    Poziom 33  

Tak się ucwanili ? Za uno 93 dostałem 250zł 6-7 lat temu... Na alle... stał wtedy 2000r za 999zł i nikt go nie chciał.
    Jak nie płacą, to co z dopłatą za brak części i wagi ?

0
  • #9 05 Mar 2017 17:12
    IndridCold
    Poziom 3  

Na złomie wyszło mi około 500zł za całość... więc bez rewelacji. Mam nadzieję, że gdy sprzedam na części to uda się wyciągnąć nieco więcej.

Szkoda samochodu - jego silnik jest niezawodny, za każdym razem odpalał za pierwszym razem, nawet w największe mrozy a nie był garażowany.

0
  • #10 05 Mar 2017 17:21
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.

Jak załatwisz sprawę OC sprzedając auto na części?