Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo ideapad s410p - Monitor vga

05 Mar 2017 20:08 345 2
  • Poziom 2  
    Witam, otóż mam problem, posiadam notebook lenovo ideapad s410p w którym matryca laptopa została uszkodzona. Teraz mam podłączony do laptopa monitor Acer lcd G195HQV na złącze vga. Monitor podlaczylem i od razu wyświetlał obraz. Zrobilem format z windowsa 8.1 na windows10 zainstalowałem sterowniki graficzne z oficjalnej strony lenovo i tego obrazu nie mam. Monitor nie informuje mnie o braku sygnału tylko jest czarny ekran. A, i podłączając laptop do tv na złacze hdmi wszystko poprawnie działa. Czy da coś sie z tym zrobić?

• Poziom 43  
    Spróbuj po omacku wykonać w systemie kombinację Win+P, sprawdź czy na klawiaturze nie masz ikony monitora(w kombinacji z Fn powinien przełączyć obraz).
  • Poziom 2  
    Kombinacja klawiszy win p nie działa, klawisze funkcyjne też. Czy jest możliwość, że brakuje sterownika, który odpowiada za przesył sygnału przez kabel VGA? Ponieważ takowy sterownik od Nvidii jest na stronie Lenovo ze sterownikami, acz kolwiek nie przepuszcza mnie przy instalacji samego sterownika do sfinalizowania tego procesu. Instalator "stwierdza", że mój laptop nie spełnia wymagań sprzętowych.