Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BLAUPUNKT BLA-40/133O - podłączenie laptopa do tv przez HDMI

neseserquu. 06 Mar 2017 10:49 996 3
  • #1 06 Mar 2017 10:49
    neseserquu.
    Poziom 2  

Witam serdecznie, ponieważ próbowałem już praktycznie wszystkiego zdecydowałem się napisac ten post(może mój tv jest z kosmosu i trzeba zadziałać "inaczej" :shii:

Do sedna, próbuje podłączyć laptopa ASUS (RAM 8gb, procesor 2,5ghz, Windows 8,1 ) z kartą graficzną Intel Graphics 4000 HD do telewizora BLAUPUNKT BLA-40/133O-WB-11B-FGBQKUP-EU. Po podłączeniu kabla hdmi pod laptopa dosłownie nic sie nie dzieje na telewizorze brak sygnału, probowałem rozdzielczości wszystkich możliwych, reinstalowania sterowników itd. Dodam iż laptop po podłączeniu na tym samym kablu hdmi pod TV LG działa bez zarzutu i sam wykrywa telewizor, na codzień pod mojego BLAUPUNKT'A podłaczony jest dekoder DVBT ARiva i działa bez zarzutu na kablu HDMI, czy to możliwe że nic tutaj nie pomoże i ten telewizor nie będzie współgrał z moim czy jakim kolwiek laptopem? Prosiłbym o jakakolwiek odpowiedź mądrego w tych tematach dobrego człowieka jeśli problem można chociażby sprobować jakoś w inny sposób rozwiązać lub żebym zabrał się za pisanie ogłoszenia "oddam w dobre ręce" :(

0 3
  • #2 06 Mar 2017 11:00
    sosarek

Poziom 43  

Telewizor wg.specyfikacji posiada wbudowany tuner DVB-T, więc po co Ci zewnętrzna Ariva?
    Po podłączeniu tv i wybraniu na nim odpowiedniego źródła próbowałeś kombinacji Win+P?

0
  • #3 06 Mar 2017 11:41
    neseserquu.
    Poziom 2  

Ponieważ na dekoderze wyszukuje dużo więcej kanałów plus do tego zauważyłem dużo lepszą jakość obrazu na dekoderze niż na samym wbudowanym dvbt, dekoder i tak leżał więc postanowiłem go wykorzystać, co do win plus P było jednym z pierwszych czynności wykonanych w kierunku powielenia ekranów z lap na tv, pozdrawiam i dziękuję z góry za zainteresowanie tematem.

0
  • #4 08 Mar 2017 13:41
    agraba
    Poziom 19  

Mój laptop (HP) rozpoznaje telewizor (Toshiba) tylko na wejściu HDMI1. Na innych nie. Spróbuj może to kwestia wejścia.

0