Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka Laserowa Mono z dupleksem A3

zenekk 06 Mar 2017 11:07 1254 10
 • #1
  zenekk
  Level 11  
  Witam

  Potrzebuję waszej pomocy w dobraniu odpowiedniej drukarki.
  Chodzi mi o drukarkę dobrą i tanią w eksploatacji jak i w naprawie (dostępność części). Drukarka ma robić wydruk czarno-biały w formacie A3 z dupleksem (drukowanie dwustronne) i oczywiście laserowa jeżeli znacie dobre modele i sprawdzone to proszę o propozycję będę bardzo wdzięczny.

  Pozdrawiam !
 • #2
  ABLublin
  Photocopiers specialist
  HP LaserJet 5000 lub 5100
 • #3
  zenekk
  Level 11  
  Zapomniałem dodać że drukarkę chcę kupić nową jest taka możliwość? Musi mieć gwarancję.
 • #4
  ABLublin
  Photocopiers specialist
  Te też mają u mnie roczną gwarancję.
 • #5
  zenekk
  Level 11  
  Można poznać jej koszt i ich stan wizualny jak i mechaniczny? i czy tylko te modele są w tej specyfikacji którą przedstawiłem?

  I jaka jeszcze polecicie drukarkę o tych samych parametrach ale kolorową?

  Dodano po 5 [godziny] 6 [minuty]:

  Jak już pytam to zapytam w jednym temacie jaką polecacie kserokopiarkę kolorową na A3 z dupleksem, Bizhub czy Canon a jeżeli tak to jakie modele? Chcę ją na usługi i nie wiem czy lepiej Bizhub czy Canon, chodzi wiadomo o wydajność w tonerach jak i ceny tonerów jak i ewentualne naprawy tych maszyn. Czytałem stare tematy ale nie wiem czy są aktualne może coś się zmieniło? Patrzyłem za modelem Bizhub C250, 252 i jeszcze jakieś podobne, warto na nie zwracać uwagę? Na usługach nie będzie aż tak dużo pracowała z tego co robię na swojej starej ir4570 nie jest tego aż tak dużo.

  Dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam
 • #6
  copyman
  Photocopiers specialist
  Chcesz mieć spokój ? Kup Bizhub-a C220/280/360 - rewelacyjne maszyny które idealnie sprawdzą się na takie zastosowania i nie są drogie w utrzymaniu . Pomijam praktycznie bezawaryjną eksploatacje. C250/252 , C203/253/353 tez sobie juz daruj ...

  C.
 • #7
  zenekk
  Level 11  
  Dzięki za pomoc co do kserokopiarki i mam zamiar kupić z tych które poleciłeś. Jeszcze nie wiem co do drukarki o której pisałem wcześniej.
 • #8
  copyman
  Photocopiers specialist
  Biorąc pod uwagę niskie koszty eksploatacji C220280/360 nie wiem czy potrzebujesz samej drukarki A3 mono. Jeżeli juz patrzysz w tym kierunku to lepiej zamiast samej drukarki kupić kopiarkę mono z drukiem. Proponuje Bizhub 223/283/363/423.

  C.
 • #9
  zenekk
  Level 11  
  Bardziej potrzebuje drukarki która nie będzie zajmowała aż tyle miejsca co ten bizhub i chciałbym coś nowego z fakturką.
 • #10
  copyman
  Photocopiers specialist
  Obawiam się że jaka drukarka A3 laser z dupleksem by to nie była to troche miejsca Ci zajmie ... jeżeli nie na podłodze (wolnostojąca) to na biurku na pewno :)

  C.
 • #11
  zenekk
  Level 11  
  Miałem innej marki i stała na biurku i wiadomo była duża ale ten bizhub jest wielki na samą wysokość :) a miałem gabarytów tego hp lj 5100 i coś podobnego szukam tylko nówki sztuki.