Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka Laserowa Mono z dupleksem A3

zenekk 06 Mar 2017 11:07 1215 10
 • #1
  zenekk
  Level 10  
  Witam

  Potrzebuję waszej pomocy w dobraniu odpowiedniej drukarki.
  Chodzi mi o drukarkę dobrą i tanią w eksploatacji jak i w naprawie (dostępność części). Drukarka ma robić wydruk czarno-biały w formacie A3 z dupleksem (drukowanie dwustronne) i oczywiście laserowa jeżeli znacie dobre modele i sprawdzone to proszę o propozycję będę bardzo wdzięczny.

  Pozdrawiam !
 • #2
  ABLublin
  Photocopiers specialist
  HP LaserJet 5000 lub 5100
 • #3
  zenekk
  Level 10  
  Zapomniałem dodać że drukarkę chcę kupić nową jest taka możliwość? Musi mieć gwarancję.
 • #4
  ABLublin
  Photocopiers specialist
  Te też mają u mnie roczną gwarancję.
 • #5
  zenekk
  Level 10  
  Można poznać jej koszt i ich stan wizualny jak i mechaniczny? i czy tylko te modele są w tej specyfikacji którą przedstawiłem?

  I jaka jeszcze polecicie drukarkę o tych samych parametrach ale kolorową?

  Dodano po 5 [godziny] 6 [minuty]:

  Jak już pytam to zapytam w jednym temacie jaką polecacie kserokopiarkę kolorową na A3 z dupleksem, Bizhub czy Canon a jeżeli tak to jakie modele? Chcę ją na usługi i nie wiem czy lepiej Bizhub czy Canon, chodzi wiadomo o wydajność w tonerach jak i ceny tonerów jak i ewentualne naprawy tych maszyn. Czytałem stare tematy ale nie wiem czy są aktualne może coś się zmieniło? Patrzyłem za modelem Bizhub C250, 252 i jeszcze jakieś podobne, warto na nie zwracać uwagę? Na usługach nie będzie aż tak dużo pracowała z tego co robię na swojej starej ir4570 nie jest tego aż tak dużo.

  Dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam
 • #6
  copyman
  Photocopiers specialist
  Chcesz mieć spokój ? Kup Bizhub-a C220/280/360 - rewelacyjne maszyny które idealnie sprawdzą się na takie zastosowania i nie są drogie w utrzymaniu . Pomijam praktycznie bezawaryjną eksploatacje. C250/252 , C203/253/353 tez sobie juz daruj ...

  C.
 • #7
  zenekk
  Level 10  
  Dzięki za pomoc co do kserokopiarki i mam zamiar kupić z tych które poleciłeś. Jeszcze nie wiem co do drukarki o której pisałem wcześniej.
 • #8
  copyman
  Photocopiers specialist
  Biorąc pod uwagę niskie koszty eksploatacji C220280/360 nie wiem czy potrzebujesz samej drukarki A3 mono. Jeżeli juz patrzysz w tym kierunku to lepiej zamiast samej drukarki kupić kopiarkę mono z drukiem. Proponuje Bizhub 223/283/363/423.

  C.
 • #9
  zenekk
  Level 10  
  Bardziej potrzebuje drukarki która nie będzie zajmowała aż tyle miejsca co ten bizhub i chciałbym coś nowego z fakturką.
 • #10
  copyman
  Photocopiers specialist
  Obawiam się że jaka drukarka A3 laser z dupleksem by to nie była to troche miejsca Ci zajmie ... jeżeli nie na podłodze (wolnostojąca) to na biurku na pewno :)

  C.
 • #11
  zenekk
  Level 10  
  Miałem innej marki i stała na biurku i wiadomo była duża ale ten bizhub jest wielki na samą wysokość :) a miałem gabarytów tego hp lj 5100 i coś podobnego szukam tylko nówki sztuki.