Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai Santa Fe CM - Pasy bezpieczeństwa.

06 Mar 2017 18:15 357 2
  • Poziom 18  
    Witam, mam takie pytanie, otóż muszę wymienić pasy bezpieczeństwa z przodu, które się po prostu zużyły. Jak sprawdzić czy są one w pełni sprawne? chodzi mi czy nie zostały one wystrzelone, jeżeli zostały i ja owe zamontuję je u siebie w samochodzie i podepnę kotkę elektryczną to może coś się wydarzyć nieprzyjemnego? Jak działa ten "czujnik" w który wpina się w kostkę? Powinien stwarzać jakiś opór przed wystrzeleniem (jak są nieuszkodzone) i czy po wystrzeleniu (a ktoś to zamaskuje) "opór" się zmieni ? Pytam się, bo naprawdę jestem w tym zielony... Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
  • Spec od samochodów
    Kupujesz nowe -montujesz . Powinny się dobrze rozwijać bez zacięć . Po podłączeniu można sprawdzić na blokach czy rezystancja jest podobna do poprzednich . Jak były wystrzelone to kontrolka o tym powiadomi , nie spowoduje nieplanowanego odpalenia systemu air bag . Są też wyspecjalizowane firmy naprawiające czy regenerujące pasy - poszukaj i zadzwoń, zapytaj .
  • Poziom 18  
    Pasy zregenerowane, były pewne problemy, ale już wszystko działa jak należy ;) Dziękuję za pomoc.