Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

navi,wince - Rosyjska navi,potrzebme oprogramowanie pod wince

wilhelmw 07 Mar 2017 12:07 417 5
  • #1 07 Mar 2017 12:07
    wilhelmw
    Poziom 3  

Cześć,mam rosyjską nawigacje noname ,wiem że oprogramowanie jest pod win ce 4.0. Oprogramowanie (nakładka?) jest na tyle koszmarna że chce ją zmienić. Jest to tzw "stacja multimedialna" i ma możliwość nawigacji,bluetooth,cd itd. Jednak ze względu na kiepski soft nie moge z większości rzeczy korzystać. Głównie zależy mi na bluetooth,nawigacji i przyciemnianiu ekranu,oraz na odtwarzaniu muzyki.Skad moge ściągnąć jakieś oprogramowanie? Każda nakładka pod win ce 4.0 będzie dobrze działać,czy zależy to od sprzętu i rozdzielczości? Bardzo zależy mi też na przyciemnianiu ekranu.Może ktoś coś wie,dzięki :)

0 5
  • #3 07 Mar 2017 12:15
    wojtek1234321
    Poziom 30  

wilhelmw napisał:
    Każda nakładka pod win ce 4.0 będzie dobrze działać,czy zależy to od sprzętu i rozdzielczości? Bardzo zależy mi też na przyciemnianiu ekranu.Może ktoś coś wie,dzięki

Pod Win CE 4.0 to z programami do nawigacji raczej chyba tylko iGo z serii 8, mapy do tego też się raczej znajdzie aktualne, szukaj na forach zajmujących się nawigacjami.

0
  • #4 07 Mar 2017 12:16
    wilhelmw
    Poziom 3  

g107r napisał:
    http://www.my-navia.pl/index.php do nakładek kiedyś z tego korzystałem, ale rób to ostrożnie.

Tylko problem jest taki że nie do końca wiem jak to działa. Dokładniej mówiąc na których poziomach jest jakie oprogramowanie.
    Kiedy stacja się włącz to mam do wyboru apki i poziom z którego moge wybierać apki to jest jakieś obce wewnętrzne oprogramowanie stacji,a apki to wince,czy samo menu gdzie mogę wybierać apki ,mam ustawienia itd to już jest oprogramowanie wince?
    Najchętniej zmieniłbym w ogóle nakładkę systemową(to menu główne z którego wybieram apki)

0
  • #5 07 Mar 2017 13:14
    g107r
    Poziom 34  

W tym co ja korzystałem, ubijało się fabryczne menu, podmieniając lub wskazując ścieżkę dostępu zamiast np programu nawigacyjnego, i uruchamiało się własne menu, stworzone przez pewnych użytkowników, wraz z programami, lub oryginalnego windowsa CE, np tu są jeszcze obrazki http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=17449
    Oczywiście winda podczas jazdy to poroniony pomysł...

W Twoim przypadku musisz znać model nawigacji, wtedy będziesz może mógł coś zmienić. Inaczej ubijesz urządzenie.
    Zacznij szukać po rosyjskich stronach, skoro to "ruskie", w ustawieniach lub jakimś info powinieneś mieć więcej informacji o urządzeniu. Język możesz zmienić ? Może będzie łatwiej się przyzwyczaić ?

wilhelmw napisał:
    Każda nakładka pod win ce 4.0 będzie dobrze działać,czy zależy to od sprzętu i rozdzielczości?
    Zależy od sprzętu, co innego zamieniasz, inaczej "odblokowujesz", wgrywasz odpowiednie rozdzielczości - żeby nie mieć np menu na 1/3 ekranu, czy zbyt dużego. W dodatku dostęp do wszystkich opcji które wyszczególniłeś, to już chyba niezła składanka różnych programów. Taki mądry to nie jestem, ale jak zwykle coś może nie działać, za mej bytności były takie problemy, jakaś opcja była powiązana z fabrycznym menu/programem i był dupes-blades bez znakomitego "kucharza" tworzącego nowy soft.

Widzę że już zacząłeś, ale wstaw zdjęcia, także menu, ze szklanej kuli nikt Ci nawet bez tego nie będzie usiłował pomóc w tym temacie > jakaś nakładka do jakiegoś urządzenia... Specjaliści może zechcą pomóc, ale przy czym, to już nie wiedzą, bo i skąd ?
    Uśmiechnij się do @wojtek1234321 nadal jest aktywny :)

0
  • #6 07 Mar 2017 20:55
    wilhelmw
    Poziom 3  

Przepraszam bardzo za pomyłke,navi jest pod win ce 5.0. Nie wiem dlaczego pomyliło mi się z 4.0.
    Modelu szukałem baaaaardzo długo,jednak po nazwie os, nie mogłem nic znaleźć,pisałem do paru firm nikt nie odpisał.
    Tu dodaje zdjęcie z settings>information https://obrazki.elektroda.pl/9830851500_1481982711.jpg
    Navi jest rosyjska/chińska,ale na szczęście mam język angielski. Wiem że pod win ce 5.0 bo kiedyś miałem do niej karteczke na której było tylko napisane że to jest nawigacja i (z pamięci) xxROMxx win ce 5.0

Już nawet ta nakładkę (menu) jestem w stanie tolerować,ale w ogóle nie mogłem podłączyc navi do komputera przy pomocy windows mobile center,kompletny brak połączenia. Spróbuje jutro jakąś apke wgrać,pierwszą lepszą do muzyki pod win ce 5.0 za pomoca karty pamięci i navi path,zobaczymy czy cokolwiek pokaże

0