Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kosiarka LM-662 - Falujące obroty, cieknie paliwo.

noidemm 07 Mar 2017 16:41 1077 4
  • #1 07 Mar 2017 16:41
    noidemm
    Poziom 22  

Witam.
    Kosiarka samojezdna z dyskontu o dumnie brzmiącej nazwie LM-662 i jeszcze jakiś drugi napis opisujący niezniszczalną jednostkę napędową DYMIP60FA 118cc OHV. Kosiarka w sumie od nowości pracowała jakieś 10 godzin nie dłużej. Jak na ten krótki okres czasu byłem z niej zadowolony. Nie było problemu z odpalaniem, ładnie kosiła, moc jak na tą pojemność miała sporą.
    Zapomniałem spuścić paliwo na zimę i co się okazało rozpuściła się troche uszczelka pod gaźnikiem - gaźnik RUIXING 126. Rozpuszczona guma z uszczelki pozapychała gaźnik. Po wyczyszczeniu gaźnika, obroty falują.
    Chciał bym kupić nowy gaźnik i założyć. Pytanie moje czym się kierować przy wyborze gaźnika??

0 4
  • #2 08 Mar 2017 14:46
    Rycho T
    VIP Zasłużony dla elektroda

Polskie paliwa rozpuszczają wszystko.
    Kup tak sam gaźnik jaki był w silniku.

0
  • #3 08 Mar 2017 14:52
    noidemm
    Poziom 22  

Kupiłem jakiś taki Keruidi 107. Na oko to samo tylko bez zaworu i pojemność też się zgadza. Tego co był zamontowany w orginale nie udało się znaleźć. Niby był jeden Ruixing 126 ale do agregaru i miał inną góre. kosiarka LM-662 - Falujące obroty, cieknie paliwo.

0
  • #4 24 Mar 2017 08:57
    noidemm
    Poziom 22  

Pojawił się kolejny problem. Mianowicie brakuje uszczelek. Doszedłem że jest to identyczny motor jak honda gx120. Od strony filtra powietrza jest taka gruba uszczelka
    Z drugiej strony jest taki gruby plastik (chyba jest to gardziel gaźnika, ale nigdzie nie moge znaleźć zdjęcia żeby wkleić).
    Potrzebuje schematu jakie uszsczelki powinny tam być.

Dodano po 30 [minuty]:

Znalazłem zdjecie tego plastiku. kosiarka LM-662 - Falujące obroty, cieknie paliwo.
    I jeszcze fotka od strony gaźnika

0
  • #5 11 Kwi 2017 09:11
    noidemm
    Poziom 22  

Temat zamykam. Po wymianie gaźnika oraz uszczelek kosiarka pali o strzał.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo