Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep HeluKabel
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

bmw e60 kable WN zap這nowe - Wypadanie zap這nu a kable zap這nowe

07 Mar 2017 17:41 1866 14
  • Poziom 5  
    Witajcie koledzy. Mam pewnien problem od d逝窺zego czasu wypada mi zap這n w aucie BMW e60 525i benzyna 218km, na cewce 4 i 5. Zauwa篡貫m 瞠 kable zap這nowe kt鏎e dochodz do cewki s poprzecierane, nigdzie na internecie nie mo積a kupi samej listwy z kablami zap這nowymi tylko ca陰 wi您ke do silnika koszt nowej to ponad 1800z. I tu mam pytanie czy jest mo磧iwo嗆 zakupu przewod zap這nowych np. takich : http://allegro.pl/przewod-zaplonowy-przewody-wysokiego-napiecia-5-mm-i5076830074.html i samemu zrobi instalacj. Chodi mi o te przewdy :http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=NF33-USA-04-2006-E60-BMW-525xi&diagId=12_1341. Dodam jeszcze 瞠 na benzynie silnik pracuje w miar normalnie ( raz na jaki czas wypada zap這n ju na benzynie), a jak przejdzie na LPG to ju katastrofa. Cewki i 鈍iece wymienia貫m nieca貫 10ty km temu. Zosta造 kable. Pomo瞠 kto w doborze odpowiednich przewod 瞠by samemu zrobi instalacj. Dzi瘯i za pomoc i pozdrawiam
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 43  
    Jak na pb jest ok to nie to
  • Poziom 5  
    no w陰郾ie na pb raz na jaki czas wypada zap這n, a przy przejsciu na LPG prawie zawsze wtedy staje wy陰czam silnik chwile odczekam i jade dalej, ale to zaczyna ju cz窷ciej si robi, wi璚 obstawiam kable.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 5  
    no i tu masz chyba racj tzn. tak mi si wydaj teraz. to jak to w ko鎍u to s przewody WN czy zwyk貫 przewody?? Zdj璚ie pogl康owe. To teraz jak to s zwykl przewody i s poprzecierane, w niekt鏎ych miejscach wida 篡趾e to mog wymieni na normalne czy to sa jakie specjalne kable dzi瘯i za zainteresowan bmw e60 kable WN zap這nowe - Wypadanie zap這nu a kable zap這nowe ie
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    O matko zwykle kable.skad ja znam t instalacje he he przerabialem ju ten problem u siebie tylko w e39 lift.
    Cewki masz nowe czy kupi貫 u篡wane bo oczywi軼ie 鈍iece na pewno masz nowe :-)
    Zobacz piny we wtyczkach od cewek, oczy軼i i lekko po doginac.mozesz zrobi druga instalacje 瞠 zwyk造ch kabli tyko takiego samego przekroju.
  • Poziom 5  
    chodzi dok陰dnie o te kable zaznaczone strz掖k na czerwono. Dzi瘯i za odpowied bmw e60 kable WN zap這nowe - Wypadanie zap這nu a kable zap這nowe

Dodano po 1 [minuty]:

kamiloskop napisa:
    O matko zwykle kable.skad ja znam t instalacje he he przerabialem ju ten problem u siebie tylko w e39 lift.
    Cewki masz nowe czy kupi貫 u篡wane bo oczywi軼ie 鈍iece na pewno masz nowe :-)
    Zobacz piny we wtyczkach od cewek, oczy軼i i lekko po doginac.mozesz zrobi druga instalacje 瞠 zwyk造ch kabli tyko takiego samego przekroju.

dzi瘯i kolego, cewki nowe i 鈍iece te nowe. To na weekend trzeba to ogarn望 bo ju dosy :) pozdrawiam
  • Poziom 5  
    a kolego wiesz gdzie takie wtyczki kupi bo na www.realoem. nie ma nr. ko鎍闚ek...
  • Poziom 40  
    Problem raczej na pewno le篡 w LPG ale, niestety, nie napisa貫 nic o instalacji.
  • Poziom 5  
    Instalacje Landi Renzo Omegas. za這穎na w 2014r. Po prze陰czeniu na LPG auto 豉pie b陰 wypadanie zap這nu, i po jakim czasie LPG si wy陰cza a komunikat z komutera LPG - b陰d wtryskiwaczy benzyny 4 , albo 4 i 5 zale篡 kiedy. I Tak codziennie dlatego obstawiam kable do cewek. Z tego co wiem instalacja LOG potrzebuje lepszego pr康u 瞠by wszystko pracowa這 jak nale篡. S jakie specjelne przewody zap這nowe do LPG, mo瞠cie poleci jakie .
  • Poziom 40  
    Tam nie ma kabli zap這nowych, s tylko cewki. Cewki podmienia貫 mi璠zy cylindrami? Np 2 z 4 i 3 z 5?
  • Poziom 5  
    kolego cewki wymienia貫m to samo wypadanie zap這nu na 4 i 5 cewce a wi璚 cewki raczej wykluczam, tak jak m闚ie cewki i 鈍iece wymienia貫m na nowe niecale 10 tys km temu. A te przewody do cewek sa w z造m stanie wiec my郵 ze to one s do wymiany
  • Poziom 40  
    No to podmie. To s zwyk貫 przewody.
  • Poziom 11  
    Witam
    Pytanie do autora tematu
    Od niedawna sta貫m si posiadaczem e60 z tym samym silnikiem i mam ten sam problem z tym, 瞠 tylko na cylindrze pi徠ym.
    Uda這 Ci si to ogarn望? czy wymiana kabli za豉twi豉 temat? a mo瞠 okaza這 si jeszcze co innego?
    Z g鏎y dzi瘯i za odp.