Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka do domu - najtańsza eksploatacja

fcbcule 08 Mar 2017 23:31 1773 3
 • #1
  fcbcule
  Level 11  
  Witam!

  Poszukuję tajniej w utrzymaniu drukarki do drukowania jedynie formatów A4 i w zasadzie tylko w kolorze czarno-białym. Zależy mi głównie na tym, aby nie kupować oryginalnych wkładów i aby istniały wkłady zastępcze "od ręki", żebym nie musiał przeczesywać całego internetu w ich poszukiwaniu. Co polecacie?
 • #2
  JaroPC
  Level 16  
  Witam.
  Można by się skusić na zakup drukarki atramentowej i samodzielne uzupełnianie atramentu lub montaż CISS. Dość dobry czarny atrament w butelce ~250ml może kosztować około 30 zł z ewentualną wysyłką i starczyć na długo. Trzeba tylko kupić odpowiedni model drukarki, który to umożliwi.
 • #3
  michal_r1998
  Level 14  
  Laserowa, tylko nie najtańsza, bo toner do takiej drogi. Tak za 250 kupisz dobrego HP, Brother, czy Samsung - nie drogie, nie drogie w eksploatacji, do domu w sam raz.
 • #4
  pcunit
  Level 24  
  znajomy kupił sp112 laser za 100-150 zł i jest bardzo zadowolony, są zamienniki tonera lub jak poszukasz dobrze w sieci to można wyłączyć blokadę chipa na toner i drukujesz aż do białych kartek , dają dwa lata gwarancji , ale już kończy się sprzedaż , jest nowszy model sp150su ,