Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyskakujące odnośniki do rosyjskiej strony

adenedhel 10 Mar 2017 10:06 321 7
  • #1 10 Mar 2017 10:06
    adenedhel
    Poziom 4  

Kiedy otwieram jakąkolwiek stronę, niezależnie od przeglądarki wyskakuje mi odnośnik do rosyjskiej strony. Mam Kasperskiego który to blokuje, ale jak długo tak można. Wrzucam screen shota z nazwą pliku. Szukałam już tego w sieci ale nic nie znalazłam. Dodam że wszystko zostało przeskanowane programem antywirusowym, który za pierwszym razem coś tam wykrył i usunął. Niestety nic to nie dało, bo odnośnik nadal wyskakuje. Przeskanowałam więc kolejny raz, tym razem nie wykrył nic. Proszę pomóżcie.

0 7
  • #2 10 Mar 2017 10:19
    Kolobos
    Spec od komputerów

Zamiesc wymagane logi.

0
  • #4 11 Mar 2017 14:38
    adenedhel
    Poziom 4  

Dzięki bardzo. Programy pobrane, skanowanie wykonane. Rzeczywiście programy te znalazły znaczną ilość plików przeznaczonych do usunięcia. Niestety jako że jestem totalnym laikiem w sprawach informatycznych nie mam pojęcia czym są te logi, gdzie tego szukać i co z tym zrobić. Więc jeśli jest możliwa dokładniejsza instrukcja byłabym baaardzo wdzięczna. Dodam ciekawą informację: ów dziwny odnośnik z rosyjską końcówką zaczął mi się otwierać od momentu kiedy szukałam informacji w Biuletynie Informacji Publicznej pewnej gminy. Czy to jakiś zbieg okoliczności, czy może rosyjscy szpiedzy :D

0
  • #6 11 Mar 2017 16:32
    adenedhel
    Poziom 4  

Wybacz, ja niestety nie rozumiem instrukcji "zamieść w załącznikach logi", nic mi to nie mówi. Zachodzi możliwość że jestem głupią blondynką. Poza tym działanie frst blokuje mi sam windows, więc nie wiem co z tym kombinować.

0
  • #7 11 Mar 2017 16:56
    Kolobos
    Spec od komputerów

> Poza tym działanie frst blokuje mi sam windows

Zezwol na uruchomienie lub wylacz to co blokuje frst.

Po nacisnieciu Wyskakujące odnośniki do rosyjskiej strony na dole masz opcje dodawania zalacznikow, tam tez masz dodac frst.txt oraz addition.txt, ktore sie utworza po skanowaniu przy pomocy FRST.

0
  • #8 11 Mar 2017 16:58
    adenedhel
    Poziom 4  

Ok. Nie rozumiałam skąd mam wziąć te pliki tekstowe, teraz już wiem. Dziękuję za łopatologiczne tłumaczenie ;)

0