Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- VCI nie podłączony PP2000 DiagBox WIN7 i XP mode

10 Mar 2017 19:18 2739 3
  • Poziom 9  
    Witam posiadam komputer diagnostyczny który do tej pory sprawował się dobrze .Od pewnego czasu zakupiłem peugeota 407 jest tam radio rt3 w którym chciałbym aktywować funkcje wizualizacji parkowania oraz przeprowadzić aktywacje gniazda aux .Dowiedziałem sie że nie da sie tego zrobić zwykłym programem typu delphi ani autocom .Więc nie czekając pobrałem PP2000 jednak okazało się że nie da sie go odpalić na windows 7 zainstalowałem więc Windows virtual pc po czym odpaliłem na 7 Xp wgrałem tam program oczywiście zainstalowałem sterownik do interfejsu OBD .Program uruchamia się normalnie po czym gdy wybieram marke i model samochodu wyskakuje komunikat "Ostrzeżenie NIe można uruchomić peugeot planet Office z następujących powodów ; Peugeot planet interface nie jest podłonczony do portu usb. ;Peugeot planet interface jest w trakcie użycia przez inną aplikacje .;Nalerzy więc podłonczyc interface do komputera i zamknąć pozostałe aplikacje .Itu właśnie tkwi mój problem .Pobierałem inne sterowniki obd nic nie dało przekładałem wtyczke usb do innych gniazd też bez rezultatu.Nie wiedząć co zrobić postanowiłem sciągnąć DIAGBOXA którym również można telekodować radio .Zainstalowałem go na tym samym komputerze lecz na systemie win 7 .Po czym odpalam program a tam komunikat VCI nie podłonczony nie wiem co jest grane przypominam że inne programy normalnie działają i komputer łączy się przez nie z autem .Proszę więc o pomoc lub nakierowanie na jakiś inny temat z tym związany .

Parametry komputera
    -Windows 7 ultimate 32 bity
    -Nazwa ACER
    -procesor Intel[R] Pentium Dual T2330 1,60Ghz
    -Ram2,5 gb

Interfeis to;
    AUTOCOM CDP BT
    Serial 3555 - VCI nie podłączony PP2000 DiagBox WIN7 i XP mode - VCI nie podłączony PP2000 DiagBox WIN7 i XP mode - VCI nie podłączony PP2000 DiagBox WIN7 i XP mode https://obrazki.elektroda.pl/6893340400_148916....elektroda.pl/6893340400_1489169441_thumb.jpg[/img:cad9fb7a8d][/url]
  • Poziom 34  
    Jak Ty chcesz uruchomić program ze sprzętem powiązanym sztywno z innym oprogramowaniem? Kup interfejs do PP2000.
  • Poziom 9  
    Czyli przez ten interfeis nie połoncze sie za pomocaą tego programu. A czy może jest inny program dzieki kturemu dam rade zrobic telekodowanie .?
  • Poziom 34  
    Ten interfejs zadziała tylko z dedykowanym programem. Szukaj kogoś, kto ma Proxia, powinno dać się ogarnąć(choć akurat tego nie robiłem).