Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Android zewnętrzny ekran hdmi. - Pytanie o dotyk.

krzysieekr 10 Mar 2017 19:24 780 5
  • #1 10 Mar 2017 19:24
    krzysieekr
    Poziom 4  

Witam. Jestem na etapie projektowania carpc w swoim samochodzie. Jako jednostki chcę użyć tableta Asus Nexus 7. Początkowo chciałem zrobić sterowanie na zasadzie touchpada ale zrezygnowałem z tego. Teraz do głowy przyszedł mi inny pomysł. Jako że chcę zabudować to w oryginalnej navi opcja z wymianą ramki na 2din odpada. Znalazłem na internecie taki oto wyświetlacz: Link podłączenie to nie problem. Ciekawi mnie czy dotyk będzie działał. Może ktoś z użytkowników ma coś podobnego w domu i mógłby sprawdzić ewentualnie już testował coś takiego i mógłby podzielić się opinią. Byłbym bardzo wdzięczny bo nie chcę kupować na marne.

0 5
  • #2 10 Mar 2017 20:46
    sosarek

Poziom 43  

Przecież w opisie masz że dedykowany jest do RPi, działa z Windowsem, na innych urządzeniach będzie obraz lecz nie będzie działał dotyk.

0
  • #3 10 Mar 2017 21:01
    krzysieekr
    Poziom 4  

No tak tylko że ludzie na raspberry też wgrywają androida i wtedy dotyk działa bo widziałem na yt.

0
  • #4 11 Mar 2017 13:57
    gradek83
    Poziom 36  

Mogę się mylić ale czy aby wgrać do androida sterowniki nie będzie trzeba kompilować kernela i owe sterowniki muszą być napisane pod androida.

0
  • #5 12 Mar 2017 16:23
    krzysieekr
    Poziom 4  

A może ktoś z Was mógłby polecić jakiś inny zewnętrzny LCD hdmi z dotykiem współpracujący z Androidem?

0
  • #6 12 Mar 2017 16:50
    gradek83
    Poziom 36  

A może cię zainteresuje AZENTEC DT360

0