Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lokalizator GPS TK103-2B nie działa poprawnie

10 Mar 2017 19:54 1782 2
  • Poziom 9  
    Witam. Posiadam LOKALIZATOR GPS GSM ŚLEDZENIE WWW TRACKER TK103-2B. Działa na karcie Orange zaś online na gps-trace. Problem jest tego typu że jak na numer trackera zadzwonię to słuchać podsłuch w samochodzie. Gdy wyśle mu komendę track +hasło to nie wyłącza się funkcja podsłuchu. Dostaje raport że sms doszedł ale nie otrzymuje smsa zwrotnego track ok. Ale jak mu wyśle monitor+haslo to otrzymuje smsa zwrotnego monitor ok. GPS i GPSR działa ok . Mam również zainstalowany shock sensor. Tydzień temu jak go załączyłem z pilota i się uruchomił to otrzymywałem smam zwrotnego help . Teraz takiego smsa nie otrzymuje. Dzwoniłem to gościa który mi to sprzedał i nie wie co jest. Denerwuję się bo zapłaciłem 300 zlotych i nie spełnia on swoich funkcji a sprzedawca nie jest zbyt uprzejmy do pomocy. Proszę o poradę.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 18  
    wyslij smsy jak go konfigurowałeś
  • Poziom 11  
    Ja mialem cos podobnego ale problem lezal w tym ze skonczyla sie kasa na karcie.
    Odatkowo bez podlaczonej syreny nie wiedzialem kiedy jest zazbrojony a kiedy nie.
    Teraz problem jest taki ze sam wlacza sie i wyje przez 3 sekundy i szm wyłącza r i nie wiem dlaczego. Dostaje powizadomienia. Sensor alarm wraz ze wspolrzednyn