Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop do lekkiego grania i pracy za 1000-2000 zł

vallhalla 10 Mar 2017 20:16 216 2
  • #1 10 Mar 2017 20:16
    vallhalla
    Poziom 6  

Witam,
    chcę kupić dziewczynie laptopa który będzie jej odpowiadał pod względem fizycznym (waga, mobilność itd) jak i również posłużył jeszcze jakiś dłuższy czas do zwykłego korzystania (nauka, internet, możliwe że jakieś programy do projektowania/grafiki ponieważ chodzi na architekturę) oraz również do lekkiego grania (nie chodzi o najnowsze tytuły lecz bardziej o prostsze gry pokroju jakiś GTA SA, LOL, L4D2, lub jakieś z nowszych niekoniecznie na maksymalnych ustawieniach). Laptop będzie używany na studiach więc posłuży też do nauki itd.
    Nie znam się zbytnio na laptopach bo całe życie korzystam z PC, zresztą nigdy nie interesowałem się kwestią sprzętową, nowinkami itd. więc chciałbym by ktoś obeznany w temacie pomógł mi wybrać jakiś model laptopa, używane wchodzą w grę.
    Budżet nie jest sztywny jednak nie chcemy wydawać na niego zbyt dużo gdyż mamy też inne wydatki, a myślę że za 2-2,5k można kupić już coś naprawdę sensownego. Sam miałem na oku kilka modelów jednak wolę poradzić się kogoś obeznanego w temacie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

• #2 11 Mar 2017 11:01
    nuda
    Poziom 16  

Unikaj Lenovo i w sumie tyle. Mogę polecić Ci model ASUS R540LJ fajna maszyna na i3 i GF920 to twoich prac w sam raz.

• #3 13 Mar 2017 18:55
    vallhalla
    Poziom 6  

Można wiedzieć dlaczego unikać lenovo? Wszyscy znajomi chwalą nawet brat ma jakiegoś tam z i7 już kilka lat i nigdy złego słowa nie powiedział.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME