Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Komputer nie wyswietla obrazu - czarny ekran, ch這dzenie dziala, brak obrazu

capinho 11 Mar 2017 11:24 645 3
  • #1 11 Mar 2017 11:24
    capinho
    Poziom 6  

PC: zasilacz chieftec GPS-350EB-101A
    P造ta: ASROCK N68C-N UCC
    Procesor: w tej kwestii nie jestem pewien, ale wydaje mi sie, ze amd 5000+, moge sie mylic, gdy jest to komputer chwilowy, dzialal wczesniej.
    Grafika: Kupilem wczoraj sprawn amd 6450 1gb GB, szyna 64bit.
    ram RAM ddr DDR2 2x2gb GB

Wiec tak, w komputerze znik pewnego dnia obraz i komputer poszed w odstawke, teraz jest to komputer chwilowy, ale problem wyst瘼uje nadal. Kupi貫m wczoraj now kart graficzn, gdy my郵a貫m, ze to cos z gniazdem zintegrowanej, ale nic to nie da這.
    Po w陰czeniu komputera wiatraki wentylatory chodz na max obrotach, dysk pracuje, ale brak obrazu. Aby wy陰czy pc musze przytrzymac power button 10s, nie 2-3 jak to zwykle bywa przy w陰czaniu.
    Jakis pomys co moze byc tego przyczyn? P造ta g堯wna? Dodam, ze byla ona kupiona pod ten procek procesor i uzywana przez nied逝gi czas (z tego co wiem to nowka byla).
    Nie mam niestety speakera zeby sprawdzic, czy komputer "piszczy" w陰cza貫m go juz nawet bez ramow RAM, na czysto i tez nic. Reset biosa BIOS i inny zasilacz, tez by.

0 3
  • #2 11 Mar 2017 11:39
    kokapetyl
    Poziom 43  

Jak wygl康a sprawa z monitorem, jest on sprawny w 100% i czy kabel po陰czeniowy jest r闚nie sprawny.

0
  • #3 11 Mar 2017 12:58
    capinho
    Poziom 6  

Tak, wszystko jest sprawne, pod陰cza貫m do lapka, wszystko smiga.

Dodano po 1 [godziny] 16 [minuty]:

Jestem w stanie kupi p造te, jednak chce byc pewien, ze to nie wina procka procesora czy czegos innego?

0
  • #4 11 Mar 2017 18:47
    310artur
    Poziom 43  

To kup PC w ca這軼i... Nie masz nawet speakera to co mamy ci powiedzie wr騜b? Na aukcji tanio wyrwiesz p造ta na nowszym chipsecie + CPU jakiego C2D o ile nie masz RAM dedykowanych dla AMD to reszt prze這篡sz.

0