Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet zawirusowan/uszkodzony - Tablet TAB-9800Q USZKODZONY ANDROID

11 Mar 2017 14:09 2595 6
  • Poziom 6  
    Tablet TAB-9800Q na starcie miał dużo malware które samoczynnie się instalowały (z poza sklepu )i wyświetlały reklamy , pobrałem iRoot i zainstalowałem program/programy do czyszczenie usunąłem zarażone pliki (bez tego posunięcia tablet ciał się strasznie i nie reagował na dotyk).
    Następnie urządzenie się wyłączyło i nie chciało się uruchomić tylko logo androida cały czas, po godzinnym czekaniu włączył się czarne tło i klawisze nawigacyjne i czasami pojawiał się ekran blokady.
    Przywracanie do fabrycznych nie rozwiązuje problemu!
    w bot menu przywracania jest żółty kod E: fopen error /data/CustomInitLog
    Czy mogę tu zainstalować androida czystego i czy jest taka możliwość bo jest to chiński tablet więc nie mogę znaleźć oryginalnego oprogramowania, czy inne rom -y się nadadzą tablet to AKAI Makes Sense TAB-9800Q Android 4.4.2 Kitkat .
    Co poradzicie ? Tablet zawirusowan/uszkodzony - Tablet TAB-9800Q USZKODZONY ANDROID Tablet zawirusowan/uszkodzony - Tablet TAB-9800Q USZKODZONY ANDROID
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 6  
    Nie mogę wejść w tryb download mode w tablecie ( bo całą operacje wykonuje w LiveSuit v1.11)
    jedynie tryb recovery mi otwiera.
    Klawisze w tablecie to głośności, zasilania, powrotu i z tyłu reset próbowałem wszystkich kombinacji
    Czy da się to zrobić w trybie debugowania usb? albo jedynie karta mi została.
  • Poziom 6  
    Jest dzięki gradek83 śmiga pięknie :-D