Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW GOLF III - Centralny zamek.

nik156 11 Mar 2017 16:11 285 4
  • #1 11 Mar 2017 16:11
    nik156
    Poziom 18  

Witam, mam problem z centralnym zamkiem w golf 3, aktywuje mi alarm(oryginalny) w sytuacjach których nie powinien. Niby problem według poprzedniego właściciela występuje odkąd zerwała się linka od szyby w drzwiach kierowcy. Alarm aktywuje się losowo i migają kierunkowskazy w przypadkach takich jak ktoś otworzy mi jakiekolwiek drzwi podczas gdy auto jest uruchomione i gdy zgaszę silnik i otworzę drzwi.

Alarm można wyłączyć przekręcając kluczyk tak jakby otworzyć drzwi lub gdy otworzę bagażnik. Dodatkowo by otworzyć auto centralnym zamkiem muszę przekręcić kluczykiem dwa razy(raz, cofnąć i drugi raz) wtedy otwierają się wszystkie drzwi, a gdy zrobię to tylko raz to otwiera się tylko zamek w drzwiach w którym jest wykonywana ta czynność. Szukam jakiegoś rozwiązania, gdzieś czytałem że urwany, pęknięty rygielek ma coś do powiedzenia w drzwiach kierowcy był złamany,ale wymieniłem na inny, trochę inny.

Niestety podnośniki szyb wciąż są uszkodzone. Ma coś do powiedzenia z alarmem? jeśli któryś z silników nie jest podłączony?

Proszę o odpowiedzi, chcę rozwiązać ten problem. Elektronika nie jest mi obca także znajdę przyczynę, ale nie wiem gdzie szukać. Drzwi kierowcy, szyby, któryś z mikro styków.

0 4
  • #4 12 Mar 2017 02:44
    nik156
    Poziom 18  

Sprawdzę te przelotki. Tak są włączniki,ale wszystkie są sprawne.

Jak odłączyć alarm? Bo nie sądzę że odpięcie wtyczki wystarczy...

0
  • #5 24 Mar 2017 19:03
    nik156
    Poziom 18  

Dobra sprawdziłem, wygląda na to że tylne lewe drzwi są do sklejenia.... Wszystkie table w tym "+" są przerwane... Nie mam pojęcia że bezpieczników nie wypierdzieliło.... Czy ma ktoś może opis tej wtyczki która łączy się z kabiną? 97rocznik, elektryczne szyby z przodu i tyłu.

0