Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

centrala tel. dla firmy z numerem gsm smartphona

11 Mar 2017 17:38 414 2
  • Poziom 9  
    Witam,
    mam problem z telefonem a mianowicie swoją działalność - pralnia związałęm od początku z prywatnym numerem i teraz albo nie odbieram telefonów albo wisze na nim. chciałbym podpytać się jakie rozwiązanie było by najlepsze tego problemu.
    Na początku chciałem dokupić podobny numer ale jest z tym problem bo albo ktos chce za numer chore pienadze albo go nie ma.Szukając innego rozwiazania znalazłem informacje o centralach tel. i czy mogłby mi ktos podpowiedziec jak ogarnąć ta kwestie.
    Działalnośc jest na 2 piętrach z dostepem do internetu przez wifi ruter to archer c2 Chciałbym aby gdy nie odbieram lub wyłaczony mam telefon dzwoniacy łaczył sie z punktem obsługi /klienta oraz bym mogł przełaczyc dzwoniacego do tego punktu a gdy odbierze ktos w punkcie to by mógł przełaczac do mnie. Jak wygladała by kwestia dzwonienia telefonu czy oba by dzwoniły ?
    Chciałbym aby Klient słyszał w słuchawce informacje ze nastapi połaczenie itp.
    Z góry serdecznie dziekuje za pomoc

A może ktos ma juz inne rozwiazanie sprawdzone chodzi głownie o ten numer bo jest on w reklamach i drukach a umowa jest jeszcze przez 14 mcy
  • Poziom 37  
    Prosta centralka powinna rozwiązać problem.
  • Poziom 9  
    a czy mógłbyś podać linka bo ja w tej kwestii pierwsze kroki stawiam,

i mam pytanie czy :
    kupić telefon (słuchawke stacjonarna albo bardziej rozbudowany nabiurkowy ) z ip czy smartphona akyrat mam 3 samsungi s3 s3 mini i s1 telefony z rootowane

a odnosnie centrali stacjonarna czy wirtualna i czy drugi numer na który bede przekazywał połączenia zrobic z numerem gsm czy voip
    bo ruter :
    VoIP TP-LINK Archer C2
    Built-in VoIP-adapter:No
    Port Lifeline:No