Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki z wyjściami chinch -

pawel_mack 12 Mar 2017 17:27 507 5
  • #1 12 Mar 2017 17:27
    pawel_mack
    Poziom 2  

Witam,!
    Dostałem ostatnio od znajomego głośniki, do których chciałbym podłączyć tel lub jakies inne urządzenie multimedialne, w skrócie, chodzi o wyjście jack, natomiast głośniki maja wyjście w chinchach, jak na zdjęciu. Jest jakas możliwość, zeby podłączyć tel lub iPada pod ten zestaw?
    W gniazdach output podłączyłem głośniki ktore sa w komplecie

Nie znam sie na tym wgl, także prosiłbym o jakies wskazówki. Pozdrawiam

0 5
  • #2 12 Mar 2017 17:41
    viayner
    Poziom 34  

Witam,
    instrukcja obslugi do reki i masz wyjasnione, tak na szybko wyglada mi to na wejscia na poszczegolne wzmacniacze kanalowe, z telefonu masz sygnal tylko 2 kanalowy wiec podlaczasz je do FR i FL (front left i front right) oczywiscie pozostale glosniki nie zagaja.
    Pozdrawiam

0
  • #3 12 Mar 2017 18:01
    pawel_mack
    Poziom 2  

Czyli jedyne rozwiazanie to kupienie tego kabla poniżej i podłączenie tak, ze będzie działał tylko lewy i prawy głośnik?

0
  • #5 12 Mar 2017 18:58
    pawel_mack
    Poziom 2  

A jest jakies rozwiazanie, zeby podłączyć to tak, aby grały wszystkie głośniki? Jakis adapter, przejściówka, czy cos?

0
  • #6 13 Mar 2017 10:53
    viayner
    Poziom 34  

Witam,
    aby graly wszystkie glosniki musisz dolozyc dekoder=procesor dsp, ostatecznym wyjsciem jest rozdzielenie sygnalu kanalu lewego na FL i RL i identycznie prawego na FR i RR ale nadal nie bedzie dzialal centralny i subwoofer, dodatkowo maga pojawic sie "dodatkowe efekty" zaleznie jak takie rozdzielenie podziala na wzmacniacze wejsciowe.
    Pozdrawiam

0