Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor ze Smart TV do około 2500zł

qqqqqq90 28 Mar 2017 21:45 4983 48
    qqqqqq90
    Poziom 5  
    Aha to lipa :/

Znajdzie się jakiś ciekawy model z matrycą 100Hz+ o rozmiarze 43, ewentualnie 40 cali?
    andco
    Poziom 13  
    qqqqqq90... jak nie masz wielkich wymagań to kup SAMSUNG, np series 5 model UE49K 5600 AW
    qqqqqq90
    Poziom 5  
    andco, wcześniej byłby dobry może, ale teraz zmieniłem trochę koncepcję i maksymalnie 43 cale mi się zmieszczą :<
    andco
    Poziom 13  
    qqqqqq90 napisał:
    (...) teraz zmieniłem trochę koncepcję i maksymalnie 43 cale mi się zmieszczą :<

OK. Cokolwiek by to nie było, sugeruję żeby miało wyjście słuchawkowe. Przyda się.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    qqqqqq90
    Poziom 5  
    LOCOLOCO, z tych co podałeś tylko ten Philips ewentualnie by pasował, reszta za duża. Tylko cena strasznie wysoka jak za 43 cale :/
    Ludwik XVI
    Moderator RTV Co kupić
    qqqqqq90 napisał:
    tylko ten Philips ewentualnie by pasował, reszta za duża. Tylko cena strasznie wysoka jak za 43 cale :/

Dopłacasz za markę ;)

Ps. Przepraszam ale nie moglem sie powstrzymać ;)
    qqqqqq90
    Poziom 5  
    Z tego co czytałem to telewizory Philipsa nie cieszą się jakąś wielką renomą :)

Ludwik XVI, może ty coś zaproponujesz do 43 cali? Bo już sam nie wiem. Gdzie można sprawdzić ile Hz ma dana matryca? Bo nigdzie w sklepach nie podają czy to 60Hz czy 100Hz.
    Mariano11
    Poziom 28  
    Znalazłem info tylko o 100 Hz i 4K.
    Ludwik XVI
    Moderator RTV Co kupić
    LOCOLOCO napisał:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3311689.html tu masz przedwczorajszą opinię użytkownika Philipsa.

Kolega idealnie (prostymi, własnymi słowami) przedstawił kluczową wadę Philipsa:

"Jedyna wada tego telewizora jest taka ( o czym wcześniej wiedziałem ), że podczas meczów piłkarskich przy zbliżeniu zawodnika, który jest w ruchu wokół zarysu zawodnika pojawia się taka jakby mgła. Ciężko to opisać ale najbardziej pasuje porównanie do przedmiotu emitującego ciepło. "

To jest własnie zepsuty kompletnie upłynniacz obrazu, przez który oglądanie sportu czy innych dynamicznych scen na tym TV to straszna męka...
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Ludwik XVI
    Moderator RTV Co kupić
    Jemu moze nie przeszkadzac ale tysiacu innym juz tak.
    Ty manipulujesz, bo ani razu o tym nie wspomniałeś, a polecasz ten model praktycznie w kazdej swojej wypowiedzi zatajając jego ewidentne wady.

edit:
    Choc w zasadzie może nie manipulujesz, Ty po prostu sprzedajesz w każdym swoim poście...taka praca. Rozumiem to.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Ludwik XVI
    Moderator RTV Co kupić
    Sprzedawca i kropka.
    To w zasadzie kończy nasza polemikę. Nie da sie dyskutowac z kimś, kto sprzedaje dany produkt. Taka osoba nigdy nie będzie obiektywna.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
  • Pomocny post
    PiotrPitucha
    Poziom 33  
    Witam
    Z ceną może być ciekawe jak masz stary TV, jadąc autem słucham często reklam w radiu, ostatnio któraś z sieci reklamuje się zwrotami kilkuset złotych przy zostawieniu starego TV w rozliczeniu, przy drogich modelach podobno nawet 500 zł. ulgi. Nie zwracam uwagi na nazwy, ale chyba tyczy to Media Expert.