Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot Jet Force C-tech 50 cc wydech sportowy.

13 Mar 2017 19:38 1224 6
 • Poziom 3  
  Zamontowałem niedawno sportowy wydech stage 6 pro replica (cena około 600 zł) i mam spory problem, skuter nie chce mi się rozpędzić. Po osiągnięciu 40km/h skuter dostaje jakby powera i momentalnie rozpędza się do 65km/h ( mam jeszcze blokadę na silniku ). Skuter z 2013r. ma 5KM z blokadą na silniku, bez blokady powinien mieć 7KM. Co zrobić żeby miał kopa na starcie? Części ma wszystkie orginalne, fabryczne.
 • flexghzflexghz
 • Pomocny post
  Poziom 29  
  W 2T wydech jest niezwykle ważny. Ten jest wysoko obrotowy. Powinno się założyć twardszą sprężynę sprzęgła, i lżejsze rolki, aby szybciej się wkręcił i pracował górą.
 • flexghzflexghz
 • Poziom 3  
  A produkty stage nadają się do tego? Chodzi mi o te sprężynki sprzęgła i rolki. Czy jest jakaś lapsza marka produkująca te części lepszej jakości.
  W moim skuterze rolki będą ważyć około 7,5g-8,5 g jakie roli kupić żeby zmiana była widoczna ?
 • Poziom 29  
  Przecież jest milon tematów na temat tuningu skutera. Poszukaj, bo i o samym jet force znajdziesz.
 • Pomocny post
  Poziom 26  
  Hogum_Buzz napisał:
  W moim skuterze rolki będą ważyć około 7,5g-8,5 g jakie roli kupić żeby zmiana była widoczna ?
  żeby zrobić to dobrze to trzeba kupić zestaw do tuningu ( kilka wag rolek, sprężyny centralne ,odsrodkowe) i zakładać ,dobierać Nikt tobie nie powie jakie mają byc wagi twardości itd.Wszystko zależy od kondycji silnika zastosowanych elementów tuningowych. Należałoby zorientować się jakie zmiany rolek , sprężyn zaleca producent wydechu. To da punkt odniesienia od ,którego trzeba wyjść.Twoje rolki jak na tuning zdecydowanie za ciężkie. zalecam około 4~5g
 • Pomocny post
  Poziom 39  
  Jeżeli zakupiony wydech był dedykowany do danego modelu, a nie do innego modelu Peugeota lub rocznika, to powinien mieć w zestawie rolki, sprężyki i ew. dysze potrzebne do uzyskania prawidłowej pracy silnika. Bez tych elementów silnik będzie pracował gorzej i więcej palił w stosunku do oryginalnego układu wydechowego.
 • Poziom 17  
  Również sprawdź czy wydech nie ma przyspawanej w kolanku zwężki (zazwyczaj przyłapana na 2-3 punkty spawalnicze), jeżeli tak, zdemontuj ją, Wiele wydechów 2T ma taką zwężkę, nie wiem jak dokładnie jest w Stage 6 Pro Replica ale warto się upewnić.