Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

huawei p9 - Czy da się namierzyć wyłączony telefon

Grackins 14 Mar 2017 11:05 8754 6
  • #1 14 Mar 2017 11:05
    Grackins
    Poziom 3  

Witam ostatnio z nocy 11-12 Marca skradziono mi Telefon marki Huawei P9 Eva-L09. Czy jest możliwość zlokalizowania go gdy jest on wyłączony dodam że bateria jest wbudowana i nie da się jej wyjąć najgorsze jest to że potencjalny złodziej mógł ten telefon po prostu wyrzucić bo był zablokowany kodem pin, kodem na telefon i do tego odcisk palca. Panowie macie jakieś rady może jest jakis sposób zeby na własną ręke próbwac go namierzać bo policja pewnie po miesiącu przyśle mi list o umorzeniu sprawy i tyle a szkoda mi danych i telefonu który miałem tylko pół roku .. Pozdrawiam

0 6
  • #3 14 Mar 2017 11:35
    Grackins
    Poziom 3  

Ale jeśli nawet go przywróci do ustawień i zrobi hard reset z palca to imei chyba zostaje i jeśli go włączy ze swoją karta to szanse jakieś są ?

0
  • #4 14 Mar 2017 11:35
    Staszek z Chełma
    Poziom 17  

Telefon meldując się do stacji bazowej podaje m.in. nr karty SIM i nr IMEI.
    Zapewne przywrócił go do ustawień fabrycznych włożył swoją kartę i się na razie cieszy.
    Trzeba aby poszukać go po nr IMEI, gdyby to dotyczyło fałszywego alarmu to już by dawno znaleźli wszystkich którzy cokolwiek mieli wspólnego z tym aparatem (również osoby do których dzwoniono albo oddzwaniały oraz ich kolejne rozmowy) bez względu na rodzaj i ilość kart SIM.
    Ewentualnie pozostaje odwiedzić wszystkie Lombardy.

0
  • #6 14 Mar 2017 11:44
    Grackins
    Poziom 3  

Czyli nic innego nie zostaje jak czekać i liczyć na szczęście co do lombardów to nie wiem czy ktos przyjmie telefon bez papierów kradziony ale sugestia dobra

0
  Szukaj w 5mln produktów