Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone SE - dotyk świruje po wymianie ekranu

14 Mar 2017 14:41 3666 4
  • Poziom 9  
    Witam, mam Iphone SE, telefon miał stłuczony ekran, więc zakupiłem nowy na internecie, przyszedl zamontowałem. Po chwili zaczął swirować i sam sie klikać, kompletny chaos. Ekran wymontowałem i odesłalem wymienili na nowy( jest to ciągle zamiennik) założyłem i sprawa zaś powrociła. Możliwe , że jest to wada produkcyjna linii tych ekranów co oni sciągneli? podczas demontażu i montażu, postępuje zawsze z dużą dokładnościa, więc ciężko mówić o uszkodzeniu czegoś.
    Chciałbym zapytać jeszcze czy taśmy ekranu od Iphone SE pasują do Iphone 5S i odwrotnie ?
  • Poziom 14  
    Wszystko zależy jakiej klasy są to zamienniki.
    AAA czy jakiś na sztukę.

Wyświetlacze nie są pomiędzy sobą wymienne.
  • Poziom 9  
    Są to wyświetlacze od sklepu mobidoktor (adal_bdg) Koszt to 135 zł. Nie jest bliżej określone jakiej są jakości
    Dziękuję za odpowiedź co do wymienności wyświetlaczy. Niestety widze wiele ofert z opisem ze wyświetlacz pasuje do 5S/SE i nie powiem troszkę mnie to wprowadziło w błąd.
  • Poziom 37  
    Świrowanie to ewidentna wina dotyku, choć dwa razy udało mi się to pokonać hard resetem (home+power).
    Nie wiem na jak długo bo klienci nie powrócili z usterką.
  • Poziom 9  
    Problem rozwiązany. Dla każdego kto będzie miał podobny problem : hard reset telefonu (sleep+home).
    Także wyświetlacze nie są wadliwe :)