Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HONDA CRV III - KONTROLKA FILTRA DPF

14 Mar 2017 19:57 5778 5
 • Poziom 13  
  Witajcie Panowie. Z racji tego w moim autku jest filtr dpf chciałem zapytać czy ktoś z użytkowników forum wie czy w Hondzie jest jakaś ukryta sygnalizacja wypalania filtra?? Na desce jest kontrolka o DPF'ie jednak ona świeci się wtedy gdy filtr jest już zanieczyszczony. Będąc w warsztacie podczas wypalania filtra w trybie serwisowym słyszałem że niektóre auta mają ukrytą sygnalizację wypalania np poprzez włączające się podgrzewanie lusterek (niezależnie od warunków atmosferycznych). Niektórzy magicy podobno robią sygnalizację na diodzie i wiadomo kiedy następuje procedura wypalania, bo bez tego to istna loteria. Czy ktoś jest w stanie coś poradzić?

 • Poziom 34  
  możesz zaobserwować - chrakterystyczny dźwięk pracy silnika, chwilowe spalanie większe o kilkadziesiąt procent, ale prawdę mówiąc, jeśli używasz auta w cyklu mieszanym - to po co Ci konkretnie wiedzieć kiedy regeneruje ?
 • Poziom 13  
  auto mam od niedawna i trochę ciężko jeszcze mi poznać charakterystyczny dźwięk silnika. Problem w tym że auto jest używane głownie w cyklu miejskim, a kontrolkę chciałbym mieć po to żeby przy rozpoczęciu procedury wypalania móc ją prawidłowo dokończyć.
 • Poziom 2  
  Witaj
  Jestem posiadaczem crv 2,2 2014r rozgryzłeś może temat kontrolki dpf w poprzednich sam zakładałem na ogrzewznie tylnej szyby lub lusterka i sprawdzało się w crv założyłem na podgrzewanie lusterek lecz nie załącza diody samoczynnie mąż może jakieś info co jest załączają podczas wypalania dpf będę wdzięczny
 • Poziom 13  
  nie rozgryzłem tematu. Byłem w zakładzie "oczyszczającym" auto z tego dobrodziejstwa i problem zażegnany na dobre.
 • Poziom 2  
  Witaj miałeś jakie przypadłości z tym modelem jakiejestsrednie spalanie ??