Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Goclever Terra 70L - Wgranie aktualizacji oraz softu

piotrek1349 14 Mar 2017 20:25 2010 1
    piotrek1349
    Level 12  
    Witam,

Posiadam problem ze swoim pseudo "tabletem":)
    Otóż długo leżał w szufladzie aż bateria poszła w niepamięć.
    W związku z tym odlutowałem baterię i wpiąłem zasilacz laboratoryjny. Tablet zaczął się uruchamiać. Pokazywał logo Goclever i na tym kończył się dalszy postęp. Czytając wypowiedzi że może być to wina softu postanowiłem wgrać nowe oprogramowanie. Zgodnie z instrukcją na kartę wgrałem folder. Niestety w tablecie mało co się dzieje. Efektem jest zniknięcie loga Goclever i ciągłego wyświetlania białego tła.
    W związku z tym postanowiłem wgrać wersję 4.1 aktualizację.
    Niestety poległem. Użyłem SDFormatter z ustawieniami Overwrite oraz format adjustment na ON. Proces przeszedł pozytywnie.
    Następnie uruchomiłem IUW. Otworzyłem plik z firmware a następnie kliknąłem make burn disc. Wybrałem dysk -> Continue i wyskakuje błąd.
    The current system is not able to use the format function.
    Co może być przyczyną? Oczywiście programy uruchamiam jako Administrator.

Pozdrawiam
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    kuba2k2
    Level 9  
    Miałem tak samo, spróbuj na windowsie xp, mi poszło bez problemu. Również upewnij się ze wgrywasz wersję Androida nie starszą niż ta co jest (była) w tej chwili w tablecie. Inaczej możesz doprowadzić do czarnego ekranu i niczego więcej, tak jak ja ;-)