Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fabryczny wzmacniacz mazda 6 - Fabryczny wzmacniacz mazda 6 specyfikacja

mateuszg2521 14 Mar 2017 22:43 1149 2
  • #1 14 Mar 2017 22:43
    mateuszg2521
    Poziom 3  

Witam. Chciałem tanim kosztem poprawić jakość dźwięku w mojej corsie d . Wolałbym zostawić radio fabryczne ze względu na estetykę i przyciski w kierownicy . Na chwile obecną nie mam zbyt dużo funduszy i grzebiąc w internecie natknąłem się na wzmacniacz fabryczny mazdy 6 a dokładnie 2 modele:
    1. BOSE GM1a-66-92X
    2. BOSE GM1b-66-92X
    Chciałem zapytać jakiegoś speca lub użytkownika o to ile dane wzmacniacze mają średnio mocy (W), czym one się różnią od siebie i czy jest sens kupna takowego wzmacniacza i zamontowania go czy będą jakiekolwiek efekty pracy :)
    Dziekuję za pomoc i proszę o nieusuwanie tematu ,ponieważ dużo czytałem i grzebałem w internecie jak i na elektrodzie jednak nie doczytałem się żadnych informacji na temat tego :)
    Pozdrawiam

0 2
  • #2 14 Mar 2017 23:24
    adam_1991r
    Poziom 24  

Wzmacniacze dedykowane danym samochodom jak sama nazwa mówi są do danego auta. Montaż w innym jest możliwy ale nie łatwy. Musiałbyś mieć najlepiej instalację audio z takiej Mazdy albo przynajmniej dokładny schemat. Pomijam fakt że może on być na magistrali CAN a wtedy już nawet schemat Ci nie pomoże. Proponuję Ci jednak rozejrzeć się za jakimś normalnym wzmacniaczem. Zależy co ma zasilić, ale nawet za 100zł czasami można coś wyrwać.

0
  • #3 15 Mar 2017 08:03
    mateuszg2521
    Poziom 3  

Mam dokładny schemat podłączenia tego urzedzenia a nawet wiem ze ludzie podłączali go w domu tagże o podłączenie się nie martwię . Rozwiązanie ma być budżetowe tagże dlatego wolałbym coś taniego jak na obecną chwilę . Zasilić ma 4 fabryczne głośniki .

0