Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat tdi 2004. Tylne drzwi sie nie otwieraja.

szczepczyk 15 Mar 2017 00:16 2724 7
  • #1 15 Mar 2017 00:16
    szczepczyk
    Poziom 8  

Witam. Nie moge otworzyc tylnych drzwi od strony pasazera. Ani pilotem, ani zewnetrzna i wewnetrzna klamka. Cypek ani rusz. Nawet po zwolnieniu blokady rodzicielskiej nie chca sie otworzyc. Mechanik z garazu powiedzial mi ze pozostala tylko opcja naprwawy w serwisie Volkswagena. Czy to prawda, czy to moze nic powaznego tylko koles mnie olal? Prosze o pomoc jesli ktos wie co to moze byc albo mial taki sam problem. Dzieki

0 7
  • #2 15 Mar 2017 20:01
    ociz
    Moderator Samochody

Standard w tych autach. Trzeba męczyć zamek aż się uda otworzyć, potem go wymontować, wyrzucić do śmieci i zamontować nowy.

1
  • #3 15 Mar 2017 21:24
    Hektar Zahler
    Poziom 31  

Zamek w B5 ma coś w rodzaju wady i ja to naprawiam na bank z obu stron o ile kalkulacja przynosi mi chajs, a klientowi uśmiech. Jak nie, to nie ma o czym rozmawiać.

2
  • #4 15 Mar 2017 23:06
    szczepczyk
    Poziom 8  

Wiec wyglada ba to ze trzeba zainwestowac w nowy zamek ech... Dziekuje bardzo za pomoc. Pozdrawiam

0
  • #5 16 Mar 2017 07:24
    Hektar Zahler
    Poziom 31  

Ja tam nie wiem co to nowe, bo robię jak robię i wolę być pewny pozbycia się wady. Trzeba przesunąć ten pierdzielnik jak strzałka pokazuje żeby to metalowe zahaczyło o plastikowe. Ważne - klamka zewnętrzna nie może wystawać na zewnątrz ani o milimetr. Z przodu da się z pilota mu pomóc pykając w tę i z powrotem, bo jest odryglowanie na dwa, a z tyłu nie pamiętam.

Passat tdi 2004. Tylne drzwi sie nie otwieraja.

0
  • #6 16 Mar 2017 07:33
    andrzej20001
    Poziom 43  

Uderzaj dłonia mocno z zewnątrz i próbuj pilotem , puści. Jak się zmęczysz tapicerka ,blacha out i wejscie siłowe. Łatwo nie jest. Pierwsza opcja lepsza. Zamek wsadz nowy.

0
  • #7 17 Mar 2017 00:09
    szczepczyk
    Poziom 8  

Dzisiaj probowalem zdjac oslonke na zewnatrz na prawo od klamki bo tam jest podobno taki cyngiel i jak sie go wcisnie to blokada powinna zejsc, ale zjezygnowalem bo bym porysowal drzwi w pizdu. Dzieki za wszelkie rady, nie poddam sie tak latwo.

0
  • #8 17 Mar 2017 04:41
    Hektar Zahler
    Poziom 31  

Osłona przeciwkradzieżowa nie daje dojścia do tego dzyngla. Już nie powiem co z nią zrób. Jak po drugiej stronie działa nie lepiej podejrzeć i dorobić sobie narzędzie..

1