Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung i9195 - Nie włącza się

15 Mar 2017 13:09 612 9
  • Poziom 19  
    Mam s4 mini który nie włącza się, PC wykrywa go jako Qualcomm HS-USB QDLoader 9008, odin go nie widzi.
  • Moderator - GSM
    Uszkodzony bootloader lub eMMC.
  • Poziom 17  
    Mam ten sam problem? jakaś rada?
  • Poziom 33  
    Brak bo jesli problem wystapil samoistnie i bez grzebania to problem lezy po stronie kosci pamieci (eMMC). Czesta usterka w tym modelu po takim czasie. Kosc mozna wymienic, ale oplacalosc marna.
  • Poziom 17  
    Telefon zgasł podczas oglądania filmiku na youtube i już nie chciał się włączyć. Nic z nim nigdy nie było grzebane czy zalane. Czy metoda "hard brick" opisywana na zagranicznych forach może pomóc?
  • Poziom 33  
    Sprobowac zawsze warto, tym bardziej jesli nie masz tam zadnych waznych danych. Najwyzej sie nie uda.
  • Poziom 17  
    Nagrałem na 32gb sd plik .img zgodnie z manualem ale niestety tel. nie startuje. Zauważyłem że nie ładuje baterii. Czy to już trup?
  • Poziom 33  
    Przy tego typu usterce zazwyczaj pobiera ok 0.4A, choc samego ladowania na ekranie nie zobaczysz. Mozesz jeszcze sprobwac z mniejsza badz inna karta pamieci, oraz z ciekawosci w jaki sposob nagrales plik na karte? Z ktorego manuala korzystales?
  • Poziom 33  
    Metoda i soft dobry, ale plik z tamtego tematu sie tutaj nie nada. Mozesz zobaczyc z tym.