Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] - Podłączenie Rejestratora do TV na pokazy w celach reklamowych i targowych

tntmarek 16 Mar 2017 14:52 687 5
  • #1 16 Mar 2017 14:52
    tntmarek
    Poziom 2  

Witajcie,

sprawdziłem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi.

Poszukuję rozwiązania do przekazywania na żywo obrazu z rejestratora (kamera/aparat) do telewizora. Potrzebuję tak połączyć rejestrator z wyświetlaczem, aby na telewizorze było widać tylko to co widzi kamera. Bez stanu baterii, kropki nagrywania, w pełnej rozdzielczości. Minimum Full HD, alternatywnie pełne 4k.

Próbowałem podłączyć: aparat cyfrowy (SON NEX 3N), kamerkę sportową GOPRO3 do paru telewizorów w sklepie przez Kabel HDMI. Widać obraz rejestrowany przez rejestrator, jednocześnie na telewizorze jest on wyświetlany albo w niskiej jakości (Sony Nex 3N), albo z dodatkowymi artefaktami dla kamery sportowej (pozostały czas, stan baterii). Zależy mi, aby nie włączać rejestracji (nagrywania), tylko żeby prezentować sam obraz w podglądzie na żywo.

Będę wdzięczny za sugestie.

0 5
  • #3 16 Mar 2017 15:10
    tntmarek
    Poziom 2  

mihal2002 napisał:
    tntmarek napisał:
    Zależy mi, aby nie włączać rejestracji (nagrywania), tylko żeby prezentować sam obraz w podglądzie na żywo.

To podepnij sobie samą kamerę do TV. W jakim celu rejestrator?

Z tym że wtedy mam na telewizorze wyświetlone informacje z kamery jak stan baterii, ilość miejsca itp. A ma nie być nic.

0
  • #5 16 Mar 2017 15:18
    marianm68
    Poziom 16  

A próbowałeś z kamerą internetową (z dobrą rozdzielczością) i dać obraz z komputera na telewizor przez HDMI (nowe laptopy są wyposażone)?
    Kwestia "dobrej" kamery (FullHD) i oprogramowania które wyświetli obraz na całym ekranie.

0
  • #6 31 Mar 2018 16:08
    tntmarek
    Poziom 2  

nie udało się rozwiązać problemu.

0