Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzęt do nagrywania w domu z tego co mam+500zł

17 Mar 2017 16:22 891 1
  • Poziom 10  
    Witam

Mój tata chciałby sobie zrobić demo lektorskie-nie planujemy nagrywać wiele razy - dla tego zależy nam na jak najmniejszym dofinansowaniu tego "projektu" .

To co mam dostępne to
    komputery
    Pc z win xp oraz toshibę satelita 660 1m4

Mikrofony
    Unitra tonsil mdo 21 z dwoma dinami jednym 3 i drugim 5 bolcowym i tu pytanie do czego służą bo jak podłączałem pod szufladę to byłem w stanie tylko ten z 3 bolcami to gdy przykładałem palec do drugiej to modulowałem buczeniem w głośnikach i tu pytanie jak go podłączyć?

Drugi to jakiś nieznany dynamiczny o impedancji 600om- on nagrywa dużo llepiej ale tylko na jednym kanale-ma koncówkę jack 3 mm mono więć zmienię na jack 3 mm stereo by nie było zwarcia i były dwa kanały.

Z innych sprzętów

Smartfon ZTE Blade

ssl 042

mds 2412 Aria nie na chodzie ale jestem w stanie uruchomić.

USB video grabber którym ostatnio ściągnąłem dźwięk z szuflady w całkiem niezłej jakości.

I chciałbym zapytać czy coś z tego co mam nadawałoby się się do takiej nagrywki czy raczej muszę zainwestować w interfejs USB i stosowny do niego mikrofon pojemnościowy, lub jak chciałbym w starym stylu to "koncerta" z interfejsem do przegrywania.
    czy byłaby możliwość jakiegoś taniego wzbogacenia tego zestawu?

Dodam, że dźwięk ma bym być na tyle dobry by ktoś go odsłuchujący nie wyłączył go po pierwszej sekundzie :)

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi