Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

HP 175 (175nw) - Bia造 Pas na wydruku (rozmycie)

17 Mar 2017 18:20 441 7
  • Poziom 2  
    Witam,

Mam problem z HP 175nw, drukuje po prawej stronie bia造 rozmyty pas, tonery na oryginalnych kasetach regenerowane w豉snor璚znie, b瑿en oryginalny oraz po wymianie na zamiennik efekt ten sam.
    Znalaz貫m na forum temat w kt鏎ym jest identyczny problem:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2901515.html

Niestety rozwi您anie czyszczenia soczewki lasera nic nie da這, b康 mo瞠 zosta這 wykonane przez zemnie blednie.
    Czy軼i貫m za pomoc chusteczek do okular闚 bo z do鈍iadczenia przy czyszczeniu soczewek np w laserze CO2 sprawdzaj si r闚nie dobrze jak izopropanol.
  • Poziom 20  
    Je郵i mo瞠sz wstaw fotk pokazuj帷 taki wydruk.
  • Poziom 2  
    Prosz o to i Fotki, pierwsza przedstawia wydruk z Corela przy wy陰czonym ICM, natomiast druga to wydruk bezpo鈔ednio z drukarki za pomoc Menu Raport闚, raport jako軼i wydruku.

HP 175 (175nw) - Bia造 Pas na wydruku (rozmycie)HP 175 (175nw) - Bia造 Pas na wydruku (rozmycie)

Przez pomy趾 1 skan zrobi貫m do g鏎y nogami i bia造 pas po lewej tak na prawd jest po prawej jak na 2 zdj璚iu.
  • Poziom 20  
    B瑿en wymieniony jako ca造 zesp馧, czy sam wa貫k obrazowy?
  • Poziom 2  
    Wymieniono ca造, pasy pojawiaj si w identycznym miejscu. kropeczkami si w og鏊e nie sugeruj gdy pojawiaj si czasami z mojej winy i po酥iechu. a mianowicie cz瘰to zdarza mi si zapomnie przestawi ustawienia papieru. ja zastanawiam si jeszcze nad tym laserem, mo瞠 幢e my郵e i po prostu nie to czyszcz co uwa瘸m za laser..
  • Poziom 2  
    Tyle to uda這 mi si znale潭 w mananualu serwisowym, czy軼i貫m tylko soczewk padaj帷a na b瑿en obrazowy i mo瞠 to by這 b喚dem, sprawdz, dam zna.