Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes w203 Wymiana radia na inentyczne ale teraz nie działa zmieniarka !!!

17 Mar 2017 21:10 2166 9
  • Poziom 4  
    Witam posiadam Mercedesa W 203 radio mercedesa Becker zmieniarka też mercedesa A 002 820 62 89 numer magazynka zmieniarka class 1. Zepsuło mi się radio znaczy wyświetlało normalnie radio stacje zmieniarka płyty numer piosenki ale nie było dźwięku. Więc zakupiłem na allegro za grosze dobre radio identyczne jak moje. Podłączyłem wszystko tak jak było zmieniarkę światłowodem. Radio gra słychać dźwięk zmieniarka świeci na zielono wyciąga się magazynek itd ale jak chce przełączyć na zmieniarkę pisze NO CD. Czy ktoś wie jaki może być problem ? wyłączyłem akumulator na 20 minut żeby zresetować tak mi poradzili ale nic nie pomogło. Czy to prawda , że trzeba podpiąć pod oryginalny program aby połączyć radio ze zmieniarką ponieważ radio jest z innym numerem ? Proszę o POMOC dodam tylko że gdy wyciągnę nowe radio i podepnę stare swoje zmieniarka reaguje można przełączyć na nią bez problemu.]Link[/url]
  • Poziom 36  
    Hajko napisał:
    identyczne jak moje.

Tzn. jakie ?

Hajko napisał:
    Czy to prawda , że trzeba podpiąć pod oryginalny program aby połączyć radio ze zmieniarką ponieważ radio jest z innym numerem ?

Nie.

Hajko napisał:
    Radio gra słychać dźwięk zmieniarka świeci na zielono wyciąga się magazynek itd ale jak chce przełączyć na zmieniarkę pisze NO CD.

NO CD czy NO CDC ?

Dodano po 9 [godziny] 48 [minuty]:

Hajko napisał:
    Mercedesa W 203

Jaki rok ?

Przed lift czy po lift ?

Hajko napisał:
    radio mercedesa Becker

Jest 10 modeli - jakie masz ?
  • Poziom 4  
    Radio Becker Q08 Model BE 4310 komunikat jest NO CD mało tego gdy wciskam cd czyli zmieniarkę wyskakuje NO CD i po 15 minutach na wszystkich stacjach radio piszczy myślałem , że to końcówka mocy że kupiłem zepsute radio. Ale dzisiaj jechałem w trasę i słuchałem tylko radia nie wciskałem CD czyli zmieniarki i radio chodzi normalnie bez piszczenia idealnie chodzi. Tylko zmieniarka nie chodzi a gdy chce przełączyć na nią to jest NO CD i po około 15 minutach radio zaczyna piszczeć ale się nie wyłącza tylko gra i piszczy w kolumnach mi. Muszę zgasić auto wyciągnąć kluczyk zapalić i radio chodzi do póki nie wcisnę CD ( czyli zmieniarki bo zaczyna piszczeć) Mercedes 2 litry kompressor rok 2000. Jak miałem swoje radio nie miałem żadnego problemu ze sprzętem auto mam jakieś 9-10 lat
  • Poziom 4  
    Ostatnio zrobiło mi się to samo co na starym radiu chodziły stacje ale dzwięku nie było ale gdy nacisnąłem CD czyli zmieniarkę pojawił się track jakby radio zobaczyło zmieniarkę ale co z tego jak dzwięku nie było po 15 minutach radio zaczęło normalnie chodzić dzwięk powrócił ale jak wcisnąłem CD wyskoczyło to co zwykle NO CD. Nie wiem co jest grane i byłem u 3 elektryków też nie wiedzą twierdzą że trzeba połączyć radio ze zmieniarką przez program.
  • Poziom 36  
    Hajko napisał:
    ale co z tego jak dzwięku nie było

Masz tam BOSE ?
  • Poziom 4  
    Tak system nagłaśniający Bose. Ale głośniki są wszystkie sprawne były sprawdzane czy jest sygnał. Z tego radia teraz co jest nie wychodzi sygnał z światłowodu bo nie świeci tak powiedział elektryk. Oni tak naprawdę sami nie wiedza co jest.
  • Poziom 36  
    Szukaj przerwy na światłowodzie.

Jest moduł telefonu ?
  • Poziom 4  
    No powiem Ci że ostatnio pierwszy raz pojawiła się na radiu słuchawka a przewodu (światłowodu) nie sprawdzali ja im mówiłem że może przewód zwarcie robi może pęknięty to mówili że nie ok jutro odepnę z radia i zmieniarki i dokładnie go sprawdzę czy gdzieś nie jest pęknięty lub załamany może Dziękuje za informacje dam znać.
  • Poziom 4  
    Witam ponownie światłowodów wyciągnięty przez elektryka i twierdzi że jest cały bez uszkodzeń.Dziś po raz kolejny radio przestało działać ale zmieniarkę zaczęło czytać ale głoś nie chodził masakra takich mamy speców tutaj w Przemyślu , że nie ma do kogo pojechać normalnie żal. Poradźcie coś proszę.
  • Poziom 4  
    Macie Panowie jakieś inne pomysły bo po raz kolejny jest tak , że radio przestaje wydawać dźwięk a zaskakuje zmieniarka a jak radio zaczyna piszczeć na każdej stacji to wyłączam silnik i z powrotem włączam i jest już ok nie wiem naprawdę o co chodzi pomóżcie.