Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsun Galaxy Tab 4 płyta SM-T235 revo.3 - jak nazywa się element ze zdjęcia

17 Mar 2017 22:44 450 2
  • Poziom 2  
    Znalazłem uszkodzenie na płycie - to jest po angielsku chyba fpc connector. Chce znaleźć u chińskich braci taki sam, ale nie wiem jak on się nazywa
    Doliczyłem się 17 pin'ów na stronę. Ten connector łączy panel LCD z płytą główną SM-T235.
    Poratujcie. Jak to się nazywa lub może ktoś wie jaki to dokładnie ma symbol. Specyfikacji nie znalazłem.
    U chińczyków znajduje podobne ale 20, 15, 24 pin, a 17 ni hu hu.
    Gniazdo na płycie

Gniazdo na taśmie przy panelu LCD

dziękuje za pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Specjalista liczniki samochodowe
    Słabo szukasz ale jeszcze gorzej widzisz, moje zmęczone oko widzi 34 kontakty, chyba, że już mi się dwoi obraz nad ranem ;)
    https://www.hirose.com/en/doc/ApplicationFlyer/R12016E_Smartphone.pdf
  • Poziom 2  
    No sam widzisz jakim jestem lajkonikiem... 17 pin z jednej 34 pin w całości. Rozumiem, ze podaje sie pełna ilość pin. Dziękuje za link . Juz zaraz go sobie sprawdzę.
    PDF zawęża krąg poszukiwań ale nie mam odpowiedzi podanej jak na tacy ... Musze pogłówkować, który z konektorów jest użyty na mojej płycie samsunga. I z tego co widze nie ilość pinów określa jego rodzaj.
    Grzebał ktoś w samsungach?