Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skan FRST, brak ikon na pasku, brak msconfig, nie otwieranie programów itp

mdumek 19 Mar 2017 00:48 468 8
  • #3 19 Mar 2017 01:16
    mdumek
    Poziom 5  

robiłam wcześniej, nic nie wykryły

Dodano po 15 [minuty]:

ogólne najbardziej wkurzające objawy:
    1. brak ikon typu: bezpieczne usuwanie sprzętu, dźwięku, prądu (a u mnie to niezbędne, bo często coś robią na słupach), czy choćby aktywności połączenia;
    2. podwójny klik w ikonę programu niekiedy absolutnie nic nie robi;
    3. włączam jakiś film np a allplayer i jest opóźnienie dźwięku do obrazu , w innych ok;
    4. chcę coś przenieść, skopiować, usunąć itp a jest napisane, że użytkowane przez innego użyt... lub program, choć tak nie jest;
    5. włączam operę a za chwilę otwiera się inne okno z reklamą jakiegoś banku sklepu gry itp
    6. uruchom : msconfig, nie można znaleźć;
    itp

0
  • #4 19 Mar 2017 01:28
    Kolobos
    Spec od komputerów

Problem wystapil po uzyciu szkodliwego WinThruster czy wczesniej?

W FF masz pelno szkodliwych rozszerzen, wiec i opere pewnie tez zainfekowales ale chyba nie ma sensu tego usuwac skoro system i tak juz nie dziala poprawnie. Przeinstaluj Windows.

Zamiesc screen z CrystalDiskInfo:
    http://portableapps.com/apps/utilities/crystaldiskinfo_portable
    (cale okno)

0
  • #5 19 Mar 2017 01:42
    mdumek
    Poziom 5  

wcześniej, ale kilka, kilkanaście dni, wintru zrobiłam dosłownie chyba ze dwa czy trzy dni temu, bo już nie wiedziałam o co chodzi. Z mozilli poza jakimiś danymi, zakładkami i historią mogę wszystko co trzeba usunąć, bo nie jest używan, zmiana raczej nie wchodzi w rachubę, bo nie wiem czy staruszek jeszcze coś takiego zniesie, a mówię było wszystko jak na potrzeby męża ok :) ale coś gdzieś zostało usunięte czy wciśnięte, bo nic raczej nie było instalowane itp.
    Proszę o jakąś inną opcję

Dodano po 6 [minuty]:

crystal w załączeniu

0
  • #6 19 Mar 2017 09:15
    mdumek
    Poziom 5  

? hej, co jest?
    Pewnie za późno ;) Poproszę jutro o inf co z MF usunąć i jak, i ewentualnie co jeszcze

Dodano po 6 [godziny] 38 [minuty]:

Zrobiłam jeszcze raz i ADW wykrył 1 plik i oczyścił: solvusoft. Pokazała się na pasku ikona połączenia lokalnego. Proszę o instrukcje co dalej i jak oczyścić FF.

0
  • #7 19 Mar 2017 09:32
    Kolobos
    Spec od komputerów

Nie ma sensu niczego naprawiac ani czyscic. Trzeba zajac sie dyskiem, ktory jak widac posiada niestabilne sektory.

Zgraj dane z dysku na inne nosniki, nastepnie wykonaj zerowanie przy pomocy mhdd, po zakonczeniu zamiesc zdjecie ekranu z mhdd z widocznymi czasami dostepu do sektorow.

Zerowanie usunie WSZYSTKO z calego dysku bez mozliwosci odzyskania!

0
  • #8 19 Mar 2017 10:07
    mdumek
    Poziom 5  

Nie, to dziękuję.

0
  • #9 19 Mar 2017 19:11
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

mdumek napisał:
    Nie, to dziękuję.

Wobec powyższego, temat zamykam.