Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio z Chin - Co to za model?

19 Mar 2017 18:16 2964 10
  • Poziom 5  
    Witam, zakupiłem radio na Windowsie do samochodu, ale nie ma żadnej nazwy. W czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi jaki to model, dzięki zdjęciu z ustawień? Czy chciałbym także dowiedzieć się czy jest możliwość zmiany oprogramowania, ponieważ to które jest troszkę przycina.

Pozdrawiam
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 39  
    Zrób dokładniejsze zdjęcie całego panelu od frontu i sprawdź czy na obudowie nie ma jakiś nalepek znamionowych z danymi.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 39  
    Daj linka od kolesia co to zamówiłeś albo wejdź i w opisie znajdź informacje typu:

ASIN

Item model number

Ewentualnie poczytaj komentarze ludzi co też to kupili
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Napisz do sprzedawcy i zapytaj o jakieś wsparcie aktualizacje systemu cokolwiek jak kupowałem kamerę to bez problemu chińczyk dał linka do plików no ale w twoim przypadku musisz sam sprawdzić.

Dodano po 11 [minuty]:

Wychodzi na to ze masz model BX-310 producent : HuiZhou KaiChuangXing Technology
    http://www.kccartech.com/eacp_view.asp?id=224

Oraz występuje jako :

http://bosion.hk/eindex.asp
    kontakt:
    E-mail:info@bosion.hk
    E-mail2:Lukai205530@163.com

Wejdź w ustawienia i poszukaj informacji o systemie czy czegokolwiek gdzie mogło by pisać jakie masz wgrane oprogramowanie na początku jak się włącza radio to wyświetla może jakieś informacje ?

Link

System operacyjny masz Window CE 6.0 ale ogólnie program który obsługuje kombajn zapewne ma swoja nazwę. I raczej aktualizacji szukał bym owego programu nie systemu. Ale czy jest na to Android to nie wiem masz tu kontakt pisz do Chińczyka
    Contact Us
    Email: alice(malpa)kccartech.com
  • Poziom 5  
    Dzięki wielkie za informację, postaram się coś dowiedzieć od chińczyka i dam znać. Co do włączania się radia to nie wyświetla się nic, oprócz loga, które mogę sobie wybrać w ustawieniach, np. VW, AUDI, itd.
  • Poziom 39  
    A jak wejdziesz w ustawienia może jest tam opcja UPGRADE aktualizacji i wtedy wyświetla aktualnie wgrany soft firmware cokolwiek. Kto wie może aktualizacja odbywa się przez internet o ile ten kombajn łączy się z internetem :D
  • Poziom 5  
    Nie, nie łączy się z internetem i jest tylko to okienko z ustawień które wrzuciłem na początku. Napisałem już na te 2 maile czy mogę dostać jakoś soft lub aktualizacje, zobaczymy co odpiszą.
  • Poziom 39  
    Radio ma gniazdo USB jak podpinasz np pod Laptopa to system wykrywa radio pod jakąś nazwą ? Identyfikator sprzętowy podaje ?

No może coś odpiszą sam ciekaw jestem :)

Dodano po 1 [godziny] 42 [minuty]:

Jeszcze takie cos u ruskich znalazłem tam też możesz poszperać

http://4pda.ru/forum/lofiversion/index.php?t531980-0.html
  • Poziom 5  
    A więc tak:
    Adresy mailowe są nieaktualne, dostałem wiadomość automatyczna że takie adresy nie istnieją.

A jeżeli chodzi o USB to jeszcze nie podpinalem, dzisiaj spróbuję i napisze co z tego wyszło.