Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 3650 symbian

ShadowOfMaster 23 Jul 2005 20:27 1526 10
    ShadowOfMaster
    Level 11  
    Witam wszystkich!!!
    Gdy wgrywam jakas gre lub program wiekszy taki powyzej 4mb(uywam programu PcSuite)to mi pisze ze zamalo pamieci a mam karte 16mb...wydaje mi sie ze on to probuje instalowac na pamiec telefonu ale tak dokładnie to niewiem.Moze jakis inny program do przezucania aplikacji...
    ------------------------------------
    P.S czy wiecie moze skad pobrac program na symbiana ktory robi zdjecia 1.3Mpix lub jak sie nazywa???
    Tusiek19
    Level 12  
    problem tkwi w tym ze albo masz zapelniona karte sprawdz w telefonie albo poprotu zle instalujesz,wogole co to za programy masz ktore zajmuja wiecej niz 4 mb<wow>????
    ShadowOfMaster
    Level 11  
    np taki do obrobki zdjec ale na karci mam wolne 9mb i instaluje gre ktora zajmuje 6mb no i nic kicha kompletna....
    Tusiek19
    Level 12  
    bo do instalacji oprogramowania w tym telefonie potrzebna jest tez pamiec telefonu
    ShadowOfMaster
    Level 11  
    to niebede mogl przeslac na telefon jakiejs gry powyzej 4mb??????
    a moze znasz jakis inny program do tego ttelu
    ShadowOfMaster
    Level 11  
    ok dzieki wielkie

Dodano po 13 [minuty]:

jak zalanczam ta aplikacje to mi pisze tak:
    Inssufficient memory: 577536 more bytes need.
    i pozniej mi sie wylancza a na karcie mam wolne 9mb

Dodano po 20 [minuty]:

a wie ktos moze skad pobrac programy do wgrywania danych na komorke oprocz PcSuite

Dodano po 1 [godziny] 4 [minuty]:

ok zrobiłem format karty i teraz dziala program ok
    ShadowOfMaster
    Level 11  
    No i mam jeszcze taki jeden problem.......
    mianowicie gdy zablokuje klawiature w tym fonie...to gdy ktos do mnie dzwoni lub jesli ktos mi przyslal smsa to ja nic niesłysze ani wibracje niechodzą...ale za to jak klawiatura jest odblokowana to wszytko chodzi tak jak ma byc czyli wibracje chodza i dzwieki rowniez...prosze o pomoc.

Dodano po 1 [minuty]:

No i mam jeszcze taki jeden problem.......
    mianowicie gdy zablokuje klawiature w tym fonie...to gdy ktos do mnie dzwoni lub jesli ktos mi przyslal smsa to ja nic niesłysze ani wibracje niechodzą...ale za to jak klawiatura jest odblokowana to wszytko chodzi tak jak ma byc czyli wibracje chodza i dzwieki rowniez...da sie to jakos wyłączyć?????prosze o pomoc
    ShadowOfMaster
    Level 11  
    wgrałem nowy soft i wszytko jest tak jak ma byc!!!

Dodano po 9 [minuty]:

hej jescze takie jedno pytanko czy dobrze zrobiłem kupując ten kabelek???: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58733017
    -------------------------------------------------------------------------------------
    i czy ta karta dobrze sprawowala sie w moim fonie??? bo widze ze jest pod noki 3650.... : http://allegro.pl/show_item.php?item=58399823
    ShadowOfMaster
    Level 11  
    aha a kabel na usb ma szybszy przesył danych niż com??? prosze szybko o odpowiedź