Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cord DS 2011c - Szukam tej części dokładnie nie wiem czy to końcówka mocy czy ja

20 Mar 2017 00:53 567 9
  • Poziom 4  
    Nie wiem jak fachowo nazwać ta część ale wydaje mi się że to jakieś koncowki mocy jakieś zwarcie poszło kable głośnikowe sie stykly i wypaliło te dwie koncowki od lewej strony 3i4 do wymiany problem jest bo brak jakichkolwiek oznaczenia na tych końcówkach Proszę pomóżcie
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Kolega Mitek Z ci odpowiedział a rezystory też masz okopcone pozdrawiam.
  • Poziom 4  
    Przepraszam bardzo ale jestem tu nowy i nie bardzo orientuje się jak się tu poruszac jeśli moje pytania się powtarzają to sorki wprawić się trzeba Wracając do Pana pytania czy jesto coś okopcone to nie nich takiego nie ma spalenizna tez nie czuć Pierwsza walnela końcówka bieguda Fl minus i zaczelo bardzo cicho grać wiec wylonczylem po rozkreceniu i odłączeniu minusa uruchomiłem ponownie reszta głośników grała ok gdy dołożyłem minus do obudowy wzmacniacza głośnik zaczol cykac normalnie pomyślałem ze moze kabel gdzies nie laczyl i podpielem minus w swoje miejsce i stało się druga kablówka FL dodatni strzeliła jak petarda Panowie i Panie jeśli są gdzie można dostać taki czesci to tej marki nagłośnienia?
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Wpisz w goog.. układ scalony-TDA 2050 I znajdziesz.
  • Poziom 21  
    Witam jak się nie mylę to może to być TDA 2003, tylko musiał byś sobie sprawdzić wyprowadzenia nóżek. Pozdrawiam.
  • Poziom 43  
    Michal..98 napisał:
    posaliscie mi mili koledzy żebym zamówił koncowce TDA2050 ona potrzebuje 22V a ja potrzebuje o mocy 16V
    Mocy 16V nie ma. Jest napięcie 16V. Twoja końcówka zasilana takim napięciem co najwyżej nie będzie dawać mocy nominalnej (katalogowej), a to chyba nie jest przeszkoda, bo pozostałe też są z takiego napięcia zasilane?
    boguslaw robak napisał:
    jak się nie mylę to morze to być TDA 2003 tylko musiał bys sobie sprawdzić wyprowadzenia nóżek
    Chcesz doradzać - sprawdź sam i porównaj te wyprowadzenia nóżek...