Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skuter Thunder Lux się dusi po umyciu

Kalliorek18 20 Mar 2017 22:55 450 5
  • #1 20 Mar 2017 22:55
    Kalliorek18
    Poziom 3  

Witam
    Mam problem z moim skutetem otóż był on brudny i postanowiłem go użyć myjka byłem go jak był zgaszony ponieważ nie miałem paliwa
    Na drugi dzień gdy chciałem go odpalić to nie chciał ale po dłuższym kopania oraz kręceniu starterem odpalił
    Ale gdy jechałem na pełnym gazie było okej jednak gdy puscielem gaz i gdy dodałem to zaczął się dusić ale po chwili było dobrze ale potem go zasilem i po około 1 h chciałem jechać odpalił normalne po przejechaniu 3 km
    Zaczął się dusić i zgasł ciężko odpalal itd
    Wyczyścilem gaźnik
    Wyczyścilem świece
    I było dobrze jednak na drugi dzień jechałem nim do szkoły po przejechaniu 8 km skuter momentalnie stracił moc i zgasł zauważyłem ze nie ma w filtrze paliwa benzyny gdy poruszalem manetka było już dobrze na jakieś (3 km) po 3 km znowu to samo
    Co to może być!?

Proszę o szybką odpowiedź proszę!!

0 5
  • #2 21 Mar 2017 00:01
    brofran
    Poziom 37  

Kalliorek18 napisał:
    zauważyłem ze nie ma w filtrze paliwa benzyny
    Zlej stare paliwo, zatankuj nowe ,wyczyść bak ( przepłucz ) , wyczyść ( wymień ) filtr paliwa .

0
  • #3 21 Mar 2017 07:45
    Kalliorek18
    Poziom 3  

brofran napisał:
    Kalliorek18 napisał:
    zauważyłem ze nie ma w filtrze paliwa benzyny
    Zlej stare paliwo, zatankuj nowe ,wyczyść bak ( przepłucz ) , wyczyść ( wymień ) filtr paliwa .

Czy to napewno pomoże bo już słuszalem ze to może być zepsuty kronik podciśnienia albo rozregulowane zawory.??

0
  • #4 21 Mar 2017 20:06
    brofran
    Poziom 37  

Kalliorek18 napisał:
    Czy to napewno pomoże
    Być może . Ale taka operacja po zimowym postoju nic cię nie kosztuje . Jeżeli nie pomoże , to należy szukać dalej przyczyny . :|

0
  • #5 21 Mar 2017 21:42
    Kalliorek18
    Poziom 3  

Dobra sprubuje i dam znać

0
  • #6 25 Mar 2017 21:57
    Kalliorek18
    Poziom 3  

Miałem wodę w paliwie

0