Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

urwany kabel thrustmaster 458 - kierownica ma urwany kabel pedalow

piotrek341 21 Mar 2017 13:02 2604 3
    piotrek341
    Level 2  
    Witam, kupilem kierownice przez internet i niestety ma urwany kabel od pedalow, sama w sobie dziala poprawnie lecz bez pedalow nigdziej nie pojade, czy orientuje sie ktos czy mozna w jakis sposob podpiac te przewody aby dzialalo? W zalacznikach podaje fotki z koncowkami, na zdjrciu po ldwej hamulec a prawej gaz, na plytce kierownicy udalo mi sie dojsc do tego ze bialy-masa, czarny-gaz, niebieski hamulec/wsteczny

Dodano po 2 [godziny] 19 [minuty]:

Nie moge dodac zdjec wiec daje filmik jak to wyglada.
    https://youtu.be/fiyj3Z_60mg
    atomic99
    Level 34  
    Skoro masz obie części kabla w miejscu gdzie są przerwane to po prostu polutuj kabelki kolorami i powinno działać jak nic nie jest dalej uszkodzone.

Zrób zdjęcia miejsca gdzie są urwane kable i mi je podeślij ja wstawię, bo na filmiku strasznie trzęsiesz.

PS. filmiki nagrywaj w poziomie, te w pionie się masakrycznie ogląda.
    piotrek341
    Level 2  
    W tym problem ze idzie od pedalow az 6 kabelkow a od kierownicy tylko 4 wieczorem sprobuje foty z kompa dac bo z komorki cos nie daje rady
    atomic99
    Level 34  
    Wydaje mi się że u Ciebie czegoś brakuje.

Fajnie by było jak by jakiś właściciel takiej samej kierownicy rozkręcił obudowę od pedałów i sprawdził jak podłączone są te kabelki.

urwany kabel thrustmaster 458 - kierownica ma urwany kabel pedalow urwany kabel thrustmaster 458 - kierownica ma urwany kabel pedalow urwany kabel thrustmaster 458 - kierownica ma urwany kabel pedalow urwany kabel thrustmaster 458 - kierownica ma urwany kabel pedalow