Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Clarion NX503e - błąd podczas aktualizacji softu.

jacek1973we 21 Mar 2017 13:35 1098 4
  • #1 21 Mar 2017 13:35
    jacek1973we
    Poziom 10  

Zgodnie z instrukcjami uruchomiłem aktualizację softu NX503E_SW051.zip ze strony Claron. Niestety podczas aktualizacji za pomocą karty micro wrzuconej do górnego czytnika, wyskoczył blad E-E0-32.
    Radio posiada soft na micro karcie SD w dolnym czytniku. Bez tej karty radio nie rusza. Nie da się zresetować radia. Dolna karta z całym systemem radia wydaje się być sprawna (system plików).
    Obecnie objaw jest taki, że domaga się softu i nie może go wgrać mimo próby wgrywania z różnych kart FAT32 od 1 do 8 GB. Serwis Clariona zaleca kupić u nich nowa kartę za 800 zl (koszt karty w serwisach UE to 100 eu). Prześledziłem fora i jest parę takich przypadków. Występują one tylko w radiach z systemem na karcie Clarion NX503, NX604.
    Mistrzowie z Clariona wpadli na pomysł, żeby cały system umieścić na micro karcie i uszkodzenie, zgubienie bądź błąd przy aktualizacji zmusza do wydania sporej gotówki. Czy miał ktoś podobny problem i jak przywrócić do życia radio?

Moderowany przez Mirek Z.:

Pisownię postu poprawiłem, szczególnie źle stawiane spacje przy znakach przestankowych. https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php - p.3.1.13.

0 4
  • #2 01 Kwi 2017 10:59
    superpp
    Poziom 2  

Witam
    Mam taki sam problem z clarion nx503e
    Może ktoś udostępnić obraz karty sd może być bez map ?
    Pozdrawiam

0
  • #3 24 Lis 2017 08:16
    sladi
    Poziom 17  

Witam. Panowie prośba o kopie micro sc trafiło mi się takie radio z autem ale poprzedni właściciel wyciągnął obydwie karty, jedna z aktualizacja jest na stronie clarion, drugiej brak. Jak to dalej ugryźć bo radio martwe

0
  • #4 13 Sty 2018 21:54
    Dumanek
    Poziom 10  

Czy ktoś rozwiązał ten problem? Mam to samo - aktualizacja map została przerwana i teraz radio wyłącza się samoczynnie i włącza ponownie po dwóch minutach grania ...i tak w nieskończoność :((

0
  • #5 14 Sty 2018 19:05
    superpp
    Poziom 2  

Servis chce 200 € za sd i ma latać ale nie sprawdziłem bo nie warto

Dodano po 17 [godziny] 42 [minuty]:

Nie mogę pomuc moja sd przepadła .pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów