Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

samsung navibot sr8845 padnięta płyta główna - ktoś naprawiał

dokts 22 Mar 2017 10:38 1443 1
    dokts
    Level 10  
    Witam wszystkich. Walczyłem z płytą główną samsunga navibot - odkurzacz. Najpierw objawy były takie, że w ogóle nie chciał się włączyć i nie była to wina wyłącznika. Po wielu próbach- okazało sie, że winą jest układ podstawy generatora 8 khz zbudowany na rezonatorze ceramicznym. Po zakupie nowego ( około 2 zł ) płyta ożyła - jednakże nie zgadzały się tu i ówdzie napięcia. Bez schematu ani rusz. Wiem, że ten sam model odkurzacza ma dwie płyty główne. W jednej z nich jest wymienny moduł nawigacji ( zdjęcie w załączeniu ). po jego wymontowaniu - napiecia są prawidłowe.
    Po " jechaniu" ścieżkami znalazłem + i - i wiem, że zasilanie tego modułu to 3,3 Vdc. Niestety ten moduł jest spalony.
    Ktoś ma może wiedze, na jego temat, lub może ma padniętą płytę a moduł może być dobry? samsung navibot sr8845 padnięta płyta główna - ktoś naprawiał
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    ciesin
    Level 11  
    I mnie również był uszkodzony rezonator 8Mhz. Mogę podać napięcia z małej płytki.