Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mistrzostwa w lutowaniu 2017 - podsumowanie

gulson 22 Mar 2017 15:22 4773 0
 • Mistrzostwa w lutowaniu 2017 - podsumowanie
  Podczas tegorocznych targów Automaticon w Warszawie, odbyła się druga edycja Mistrzostw Polski w lutowaniu. Już 4 finalistów tej imprezy będzie reprezentowało nasz kraj na Mistrzostwach Świata w lutowaniu w Monachium.

  Sukces ubiegłorocznej edycji i spore zainteresowanie były bardzo silnym magnesem także i tym razem. Na Mistrzostwa dotarła spora rzesza fachowców i specjalistów, a także uczniów, studentów i amatorów lutowania.

  W pierwszym dniu Mistrzostw udział brali wyłącznie uczniowie ze szkół technicznych oraz studenci. To grupa, która dopiero zdobywa możliwość poznania najnowocześniejszych technologii montażu komponentów oraz standardów obowiązujących przy produkcji elektroniki. Umiejętności tej grupy zawodników oceniał przedstawiciel firmy PACE, Johan Wallentin, który także wręczył nagrody uczestnikom zajmującym miejsca 1-3.

  Drugi i trzeci dzień przeznaczony był dla pracowników firm produkcyjnych i serwisowych. Taka formuła rywalizacji zapewniła zarówno uczestnikom jak i widzom odpowiednią dawkę emocji, podgrzewając dodatkowo atmosferę samych targów. Tu z kolei poziom wykonanych pakietów oceniał Andres Ojalill z organizacji IPC wraz z innymi członkami Komisji Sędziowskiej składającej się z 5 trenerów IPC.

  Zwycięzcy ubiegłorocznej oraz tegorocznej edycji z kategorii „Pracownicy firm” otrzymali nagrody po 3000 PLN oraz pokrycie kosztów uczestnictwa w Mistrzostwach Świata w lutowaniu, które odbędą się w listopadzie w Monachium podczas targów Productronica.

  Więcej informacji:
  http://rsc.zone/zwyciezcy-2017/
  https://www.facebook.com/RSC.zone/

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  gulson
  Administrator Systemowy
  Offline 
  Twórca portalu elektroda.pl od roku 1999. Zajmuje się opieką portalu, od czasu do czasu publikując tutaj ciekawostki i felietony. Interesuje się wszystkim, co jest związane z nowymi technologiami. Z wykształcenia technik elektronik, inżynier i magister informatyki po Politechnice Łódzkiej.
  gulson napisał 18841 postów o ocenie 1720, pomógł 64 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2001 roku.